0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Nuo taško iki taško. Pirmoji lipdukų knyga. Princesės

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 4,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (55%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Nuo taško iki taško. Pirmoji lipdukų knyga. Princesės


2021-04-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuo taško iki taško. Pirmoji lipdukų knyga. Princesės" aprašymas

Puiki veiklos, lipdukų ir spalvinimo knyga mažoms rankelėms! Princesių gerbėjos čia ras daugybę įdomių paveikslėlių – nuo karališko pasijodinėjimo, pikniko iki smagios puotos bei kepimo konkurso!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 22x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094402678

Parašykite atsiliepimą apie "Nuo taško iki taško. Pirmoji lipdukų knyga. Princesės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nuo taško iki taško. Pirmoji lipdukų knyga. Princesės, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Nuo taško iki taško. Pirmoji lipdukų knyga. Princesės aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nuo taško iki taško. Pirmoji lipdukų knyga. Princesės. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nuo taško iki taško. Pirmoji lipdukų knyga. Princesės dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nuo taško iki taško. Pirmoji lipdukų knyga. Princesės" perkama kartu