0

Paprasta pilnatvė. Pašnekesiai apie dvasinę ramybę

  • Nuolaida knygai -35%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 9,99 €
Knygyne: 15,29 €*
Sutaupote: 5.30 € (35%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2014-04-01 Kornelija

Nepaprasta knyga. Kiekvienai dienai skirtas trumpas pasakojimas. Jokio moralo. Lyg kalbėtum su draugu.

Informacija

Paprasta pilnatvė. Pašnekesiai apie dvasinę ramybę

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 551
  • ISBN ar kodas: 9986-856-46-9

9.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Šiais teisybės bei tikrumo stygiaus ir kupinais pykčio bei nevilties laikais kiekviena moteris turėtų nedvejodama pamėginti susigrąžinti per kasdienį triūsą prarastą sielos dalelę."

Louise Bogan


Knygoje "Paprasta pilnatvė. Pašnekesiai apie dvasinę ramybę" pasakojama, kaip galite išreikšti save kasdieniniame gyvenime:

- skindamos darže savo mėgstamiausias daržoves,

- ieškodamos „lobių“ sendaikčių turguje,

- savo namuose sukurdamos savo vietelę apmąstymams,

- įsiklausydamos į metų laikų kaitos ritmą.


"Ši knyga, tai metus trunkanti kelionė [...] Kiekvieną mėnesį ieškosime
Jūsų tikrojo "aš" kasdienybėje - namų ruošoje, darbe, grožio siekime ir
asmeniniuose troškimuose, kurie atneša Jums pasitenkinimą. Knygų
skaitymas keičia gyvenimą."


Sarah Ban Breathnach


Patirkite vis daugiau laimės, būkite vis labiau patenkinta gyvenimu, pajuskite, kas yra paprasta pilnatvė. Gėrėkitės paprastomis, bet didžiomis tiesomis ir nešykštėkite nepaprastų dvasingų dovanų kiekvienai sutiktai moteriai: atskleiskite savo tikrąjį "aš" – atverkite sielą.

Stenkitės gyventi. Savo gyvenimą.


Iš anglų kalbos vertė Liuda BurdulienėPratarmėPRATARMĖ


"Dainai įmonės gyvena atvirkščią gyvenimą: siekia turėti daugiau daiktų arba daugiau pinigą, kad u% juos galėtą gauti, ko nori, ir tapti laimingesni. Taigi jie keliauja atvirkščia kryptimi, juk pirmiausia turite būti tuo, kas iš tikrąją esate, tik tada daryti tai, ką jums reikia daryti, kad turėtumėte, ko norite."

MARGARET YOUNG


"Pieš kelerius metus, parašiusi dvi knygas apie devynioliktojo amžiaus buitines šventes, ketinau pradėti naują karalienės Viktorijos laikų knygą apie puošybos detales. Tačiau ornamentai ir puošmenos visus metus nepalietė mano sielos stygų. Iš tikrųjų ne apie tai norėjau rašyti. Svajojau apie knygą, kurioje galėčiau parodyti, kad gilius dvasinius ir kūrybinius troškimus galėjau suderinti su begaliniais ir dažnai jiems prieštaraujančiais įsipareigojimais vyrui ir dukrai, invalidei motinai ir su buitiniais bei visuomeniniais darbais, pagaliau pareiga savo draugams. Žinojau, kad nesu moteris, lengvai skriejanti per gyvenimą. Žinojau, kad nesu pavargusi, apimta depresijos, susipainiojusi moteris. Tačiau taip pat žinojau, kad tikrai nesu moteris, žinanti visus atsakymus. Netgi nežinojau, kokie tie klausimai. Norėjau tiek daug - pinigų, sėkmės, pripažinimo, tikros kūrybinės saviraiškos, bet visiškai nežinojau, ko man iš tikrųjų reikia. „Paprasta pilnatvė" suteikė miglotą suvokimą, kad tikrasis gyvenimas - asmeniškiausią maldos forma. Mano kasdienis gyvenimas tapo mano malda.

Rašydama „Paprastą pilnatvę" supratau, kad buvau nelaiminga, nusivylusi, pikta ir pavydi todėl, kad negyvenau tikrojo gyvenimo, kuriam buvau gimusi. Savo gyvenimo. Dabar stengiuosi jį gyventi.

Pagaliau bent žinau jo ribas. Negana to, pamažu į jas pradedu įterpti save. Dešimtojo dešimtmečio moteriai tai tikras stebuklas. Neturiu milijono dolerių banke, bet dabar žinau, kad pilnatvė ir stygius yra lygiagrečios realybės; kasdien renkuosi vieną iš jų. Dabar supratau, kad nė viena mano gyvenimo valanda neprabėga veltui; sutelktas į kūrybą ir į tobulėjimą, tikrasis gyvenimas pasidarė būtinas kaip kvėpavimas. Visa tai žinau, nes kelionė į paprastą pilnatvę buvo džiugus, įkvepiantis ir drąsus žygis, kuris iš esmės pakeitė mano požiūrį į save ir į kasdienybę. Mano tikrasis „aš"padarė regimą mano sielą.

Ši knyga — tai metus trunkanti kelionė, prasidedanti Naujųjų metų dieną. Nesvarbu, jeigu ji į Jūsų rankas pateks balandžio mėnesį. Tik manau, kad vertėtų pradėti skaityti nuo sausio mėnesio, kur išdėstyti šeši paprastos pilnatvės principai. Vasario mėnesį keliausime po Jūsų sielos gelmes. Paskui kiekvieną mėnesį ieškosime Jūsų tikrojo „aš" kasdienybėje - namų ruošoje, darbe, grožio siekime ir asmeniniuose troškimuose, kurie atneša Jums pasitenkinimą. Knygų skaitymas keičia gyvenimą. Taip pat ir jų rašymas. Galbūt ir „Paprastos pilnatvės" džiaugsmo ir ramybės pamokos padės Jums rasti tikrąjį gyvenimą, kuriam esate gimusios.

SARAH BAN BREATHNACH 1995 m. gegužė

2014-04-01 Kornelija

Nepaprasta knyga. Kiekvienai dienai skirtas trumpas pasakojimas. Jokio moralo. Lyg kalbėtum su draugu.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu