0

Pasakos apie fėjas ir karalaites

  • Nuolaida knygai -57%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 9,19 €*
Sutaupote: 5.20 € (57%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pasakos apie fėjas ir karalaites

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 22x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 90
  • ISBN ar kodas: 9789955226604

2020-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasakos apie fėjas ir karalaites" aprašymas

Kartu su pasakų veikėjais keliauk į stebuklingą pasakų pasaulį. Knygos "Pasakos apie fėjas ir karailaites" puslapiuose sutiksi geraširdę Pelenę, mažąją undinėlę, gražiąją Snieguolę, medinuką Pinokį, šaunųjį Piterį Peną ir dvylika paslaptingų karalaičių.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasakos apie fėjas ir karalaites"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pasakos apie fėjas ir karalaites, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Pasakos apie fėjas ir karalaites aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pasakos apie fėjas ir karalaites. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pasakos apie fėjas ir karalaites dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Pasakos apie fėjas ir karalaites" perkama kartu