Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pasaulio pabaigos istorija

4.8
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,99 €
Kaina su kodu: 11,24 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-01-31 jurga

tikiusi karas nepasieks musu zemes


2024-04-30 14.99 InStock
Į krepšelį 11,24 € -25% su kodu
PATOGU

Knygos "Pasaulio pabaigos istorija" aprašymas

Šiuolaikinis pasaulis susiformavo po Antrojo pasaulinio karo, kai palankiai susiklostė daugybė aplinkybių. Procesai, iš pradžių garantavę sėkmę ir pažangą, pamažu atskleidė ir savo išvirkščiąją pusę. Taip prieštaringų tendencijų raizginys galiausiai pagimdė dabarties iššūkius. Norėdami suvokti, kur esame, ir rasti problemų sprendimus privalome dar kartą peržvelgti nueitą kelią ir užčiuopti jo silpnąsias grandis. Šios knygos tikslas – padėti skaitytojams geriau suprasti, kur brėžiamos dabarties karų fronto linijos ir kokios naujos grėsmės kyla Vakarų pasauliui, kuriam jau trisdešimt metų priklauso Lietuva. Autorius tiki – atėjo metas prisiminti ir suprasti metaforą, kurią ne sykį kartojo Vladimiras Leninas, kad „kapitalistai patys parduos mums virvę, ant kurios mes juos karsim“.

„Pasaulio pabaigos istorija“ – apie tai, kaip susikūrė pasaulis, kurį pažįstame. Ir kaip jis baigiasi.

„Tranki antraštė tarsi sakytų, kad beliko pasirūpinti, kaip saugiau nušliaužti į kopas. Vis dėlto, kaip ne kartą akcentuota ir pačioje knygoje, pasaulis per sudėtingas, kad parūpintų paprastų pasirinkimų. Daug istorinių ekskursų į tai, kas suformavo vadinamąją taisyklėmis grįstą tvarką – papildomą mažų valstybių saugumo garantiją. Šiai tvarkai iškilo pavojus – ne tik dėl autokratų geriau ar blogiau maskuotų užmačių, bet ir dėl nuosavų klaidų. Aišku yra viena – nuo to, kaip į šiuos iššūkius mes reaguosime šiandien, priklausys ištisų kartų ateitis.“
Lietuvos Respublikos ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė

„Žiūrėdamas į politikus, kurie sprendžia svarbius kasdienius ne tik mano, bet ir visos Lietuvos gyvenimo klausimus, visada viliuosi ir tikiuosi, kad jie protingesni už mane ir supranta kontekstą, kuriame mes visi gyvename. Šioje knygoje Matas Maldeikis ne tik parodo, kad supranta, bet ir paaiškina man bei kitiems, kodėl pasaulis yra toks, koks yra.“
Komikas Paulius Ambrazevičius

„Labai laiku pasirodęs trumpas ir tikslus naujausios mūsų laikų istorijos pasakojimas. Rekomenduoju visiems, kuriems rūpi, ar tikrai mes pasiekėme tašką, kurį Francis Fukuyama kažkada pavadino „istorijos pabaiga“.“
Rašytojas Aidas Puklevičius

Matas Maldeikis – politikas, buvęs Seimo nuolatinis atstovas Europos Sąjungoje, 2010–2020 m. dirbęs Seimo kanceliarijoje, 2020 m. išrinktas į Seimą. Svarbiausius ir pagrindinius šiandieninės pasaulio tvarkos principus apžvelgianti knyga „Pasaulio pabaigos istorija“ – debiutinis autoriaus kūrinys.


  • Autorius: Matas Maldeikis
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094667169

Kiti taip pat domėjosi


2024-01-31

tikiusi karas nepasieks musu zemes

2024-01-25

Kai kurios istorijos buvo siek tiek nuobodzios, bet apskritai greitai susiskaite

2024-01-18

Geras tempas, gerai struktūrizuotas, gerai parašytas.

2024-01-15

Knyga gana įdomi, nors įžanga buvo gana sudėtinga, tačiau jau po pirmo skyriaus ji buvo linksma ir informatyvi.

2023-02-26

Gera knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulio pabaigos istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Publicistika

Matas Maldeikis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasaulio pabaigos istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasaulio pabaigos istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasaulio pabaigos istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasaulio pabaigos istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Matas Maldeikis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasaulio pabaigos istorija" perkama kartu