0

Pavasaris knygų lentynoje

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 2.30 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pavasaris knygų lentynoje

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 13x18, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 263
  • ISBN ar kodas: 9786094690426

2020-11-30 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pavasaris knygų lentynoje" aprašymas

Saulės Zujūtės knyga "Pavasaris knygų lentynoje" - tai istorijos įvairaus amžiaus žmonėms.

Saulė Zujūtė yra devynių dvasinio augimo romanų autorė. S. Zujūtė rašo apie įvairių epochų ar pasaulių žmones, norinčius pažinti ir įvaldyti save, siekiančius bendradarbiauti, kurti palankią realybę sau ir aplinkiniams. Tai vertybės, kurias autorė skleidžia tiek savo knygomis, tiek savo gyvenimu.

Šioje knygoje "Pavasaris knygų lentynoje" surinktos keturios istorijos, kurios buvo įpintos į trijų S. Zujūtės romanų pagrindinę siužetinę liniją. Kai kurios šiek tiek adaptuotos, kad taptų savarankiškais kūrinėliais.

Knyga "Pavasaris knygų lentynoje" skirta įvairaus amžiaus skaitytojams, net ir visai jauniems, kurie sudėtingų romanų gal dar neįkastų. Juk tokias istorijas galima priimti ir kaip nuotaikingas pasakas, ir kaip mūsų daugiamatės būties realybę. Visais atvejais skaitytojai išgyvens įvairių nuotykių su smalsiais, kūrybingais, pažinimo siekiančiais veikėjais ir maloniai bei prasmingai praleis laiką su šia knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Pavasaris knygų lentynoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Saulė Zujūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pavasaris knygų lentynoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pavasaris knygų lentynoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pavasaris knygų lentynoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pavasaris knygų lentynoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Saulė Zujūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pavasaris knygų lentynoje" perkama kartu