0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pažintis su greituoju skaitymu

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.88 SoldOut

Knygos "Pažintis su greituoju skaitymu" aprašymas

Greitasis skaitymas yra naujus potyrius ir naują mąstymo būdą įkvepiantis dalykas. Visa kas nauja, iš pradžių atrodo šiek tiek keista ir neįprasta. Tačiau pokyčiai mūsų gyvenimuose yra neišvengiami.
Knygoje supažindinama su greituoju skaitymu, pateikiama patarimų ir pratimų. Tai pirmas žingsnis tobulėjimo link šioje srityje.


Parašykite atsiliepimą apie "Pažintis su greituoju skaitymu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pažintis su greituoju skaitymu", kurią skaitytojams dovanoja Aivaras Pranarauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aivaras Pranarauskas su knyga "Pažintis su greituoju skaitymu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pažintis su greituoju skaitymu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aivaras Pranarauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pažintis su greituoju skaitymu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pažintis su greituoju skaitymu" perkama kartu