NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Pelėdų karalystės sargai. Apsiaustis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 2.99 SoldOut

Knygos "Pelėdų karalystės sargai. Apsiaustis" aprašymas


Ketvirtojoje fantastinių knygų serijos dalyje „Pelėdų karalystės sargai. Apsiaustis“ – Pelėdų karalystė skyla į dvi nesutaikomas stovyklas, o Sorenas turi apginti legendomis apipintą medį nuo savo brolio užmačių.


Soreno mylimasis mentorius ir globėjas Ezilribas sugrįžo į Didįjį Ūbalą. Tačiau tai menkai guodžia narsųjį pelėdžiuką – juk karalystėje vyksta gėrio ir blogio kova. Metalinis Snapas, piktasis Soreno brolis Kludas, nešiojantis metalinę kaukę, slepiančią kovose įgytus randus. Jis neketina pasiduoti ir siekia dominuoti visoje karalystėje. Jis ir jo pasekėjai įsitikinę, jog yra grynakraujai, geriausi iš pelėdų. Prieš juos stoja Sorenas ir Didžiojo Ūbalo pelėdos, pasirengusios atremti Kludo atakas.


Kludas įsitikinęs, kad jo dominavimas – tik laiko klausimas. Jo galvoje – mintys apie pelėdų visatos kontrolę ir rūšies išgryninimą. Jis siekia užgrobti Sent Lututės prieglaudą, perimti savo žinion didžiuosius krislų išteklius ir pagrobti mokytoją Ezilribą. Tačiau pirmasis Kludo taikinys – Ūbmarių viduryje Ūbalo saloje esantis Didysis medis, saugomas ištikimųjų jo gynėjų.


Ankstesnėse „Pelėdų karalystės sargų“ knygose skaitytojai kartu su pelėdžiuku Sorenu patyrė gausybę nuotykių. Soreną ir Gilfę buvo pagrobę Sent Lututės bendruomenės patruliai, tačiau jie bet kokia kaina troško pabėgti iš prieglaudos, kur jų laukė virsmas bejausmiais padarais. Vėliau jų laukė pažintis su Apyaušriu ir kelionė Didžiojo Ūbalo link, kur gyvena kilniųjų pelėdų brolija. Trečiojoje knygoje Sorenui teko išsiskirti su savo mokytoju Ezilribu, o jo tėvų vaiduokliai perspėjo jį apie Metalinį Snapą. Knygoje „Pelėdų karalystės sargai. Apsiaustis“ Sorenui teks su juo susidurti snapas į snapą.„Ironiška, kad pastaraisiais metais, nors ir būdama žmogus, turėjau „išsinerti“ iš savo odos ir pasimatuoti plunksnas ir kailius, nes ėmiausi kurti fantastikos serijas „Pelėdų karalystės sargai“ ir „Vilkai iš anapus“. Kad ir kaip pasirodytų keista, tai buvo iš tiesų išlaisvinantis jausmas. Kad knygos būtų įdomios, mokiausi šių gyvūnų elgsenos, studijavau gyvenamąją aplinką ir įpročius. Matote, net jei tai fantastikos knyga, norint sujaudinti skaitytoją, kad jis patikėtų pasakojama istorija, atsisakytų įtarumo ir pasiduotų knygos traukai, būtina jam pateikti įtikinantį ir pagrįstą gyvūno portretą. Tačiau tuo pat metu aš pasakoju istoriją, kurioje veikėjų išgyvenimai ir jausmai yra giliai žmogiški“
, – apie kuriamų fantastikos knygų seriją pasakoja autorė Kathryn Lasky.


Iš anglų kalbos vertė Nomeda BerkuvienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pelėdų karalystės sargai. Apsiaustis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pelėdų karalystės sargai. Apsiaustis", kurį pristato Kathryn Lasky. Siūlome ne tik išsamų "Pelėdų karalystės sargai. Apsiaustis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kathryn Lasky. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pelėdų karalystės sargai. Apsiaustis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pelėdų karalystės sargai. Apsiaustis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pelėdų karalystės sargai. Apsiaustis" perkama kartu