0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Penkiakalbis aiškinamasis metrologijos terminų žodynas (CD)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -35%
Kaina internetu: 9,89 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 5.10 € (35%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2009-06-05 Algirdas

manau.kad tai yra labai idomus zodynas:)

Penkiakalbis aiškinamasis metrologijos terminų žodynas (CD)


2021-04-30 9.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Penkiakalbis aiškinamasis metrologijos terminų žodynas (CD)" aprašymas

Žodyne pateikiami su matavimais ir bandymais susiję lietuviški terminai (7790 terminų), jų atitikmenys anglų, prancūzų, vokiečių ir rusų kalbomis ir trumpos apibrėžtys. Rašant terminų apibrėžtis remtasi įvairia moksline literatūra, aiškinamaisiais ir specialiaisiais žodynais, vadovėliais, standartais ir kitais šaltiniais, tai pat pasinaudota ilgamete autorių srities patirtimi.
Žodyną sudaro abėcėlinis aiškinamasis lietuviškų terminų žodynas, keturios terminų atitikmenų kitomis kalbomis (anglų, prancūzų, vokiečių ir rusų) rodyklės.
Žodyne rasite ir priedus, kuriuose pateiktos dažniausiai pasitaikančios metrologijoje vartojamos santrumpos, SI matavimo vienetai ir jų vartojimo rekomendacijos, dydžių ir jų matavimo vienetų simboliai, pagrindinių konstantų vertės, nemetriniai JAV ir Didžiosios Britanijos matavimo vienetai, nemetriniai Lietuvoje vartoti matavimo vienetai.
Lietuviškus terminus aprobavo Valstybinė lietuvių kalbos komisija.2009-06-05

manau.kad tai yra labai idomus zodynas:)

Parašykite atsiliepimą apie "Penkiakalbis aiškinamasis metrologijos terminų žodynas (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Penkiakalbis aiškinamasis metrologijos terminų žodynas (CD), kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Valiukėnas, Pranas Juozas Žilinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Valiukėnas, Pranas Juozas Žilinskas su knyga Penkiakalbis aiškinamasis metrologijos terminų žodynas (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Penkiakalbis aiškinamasis metrologijos terminų žodynas (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Valiukėnas, Pranas Juozas Žilinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Penkiakalbis aiškinamasis metrologijos terminų žodynas (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Penkiakalbis aiškinamasis metrologijos terminų žodynas (CD)" perkama kartu