0

Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo

  • Nuolaida knygai -67%
Kaina Internetu: 2,99 €
Kaina Knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (67%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9986-745-22-5

2020-08-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

„Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo" apžvelgia pačias reikšmingiausias asmenybes, turėjusias įtakos XX a. pokario minčiai. Skaitytojas vedamas per struktūralizmą, semiotiką, poststruktūralizmą ir analų istoriją iki pat modernizmo ir postmodernizmo. Dėl išsamios biografinės ir bibliografinės informacijos ši knyga yra puikus žinynas visiems tiems, kurie nori suprasti intelektualinę pastarųjų penkiasdešimt metų istoriją.

"Ši knyga - išimtinis, nepaprastas pasiekimas ir įsidėmėtinas žinynas, kurio straipsniai aiškūs, įžvalgūs, gyvybingi, moksliški ir kritiški."
Dr Keith Ansell-Pearson, Warwicko universitetas

"Jeigu nepažįstate savojo Deleuze'o iš savojo Derrida arba savojo Bataille iš savojo Bourdieu, arba savojo Lacano iš savojo Lyotardo, arba jei iš tiesų vis dar mėginate perprasti Benjaminą, Maussą, Adomo ir Saussure'ą - tuomet ši knyga yra kaip tik Jums."
Guardian

Knygos „Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo" autorius John Lechte - Julios Kristevos mokinys. Jis dėsto socialinę teoriją ir atstovavimo sociologiją Macquarie universitete Australijoje. Be to, jis yra dirbęs istorijos, semiotikos ir politikos srityse ir nuolat domisi psichoanalize. Yra plačiai aptarinėjęs ir rašęs daugeliu modernios minties aspektų.

Vertė Ž. Bieliauskas, R. Kacevičius, J. Maliukevičius, A. Šliogeris, J. Vanagienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu