0

Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo

Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9986-745-22-5

2021-01-31 7.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo" aprašymas

„Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo" apžvelgia pačias reikšmingiausias asmenybes, turėjusias įtakos XX a. pokario minčiai. Skaitytojas vedamas per struktūralizmą, semiotiką, poststruktūralizmą ir analų istoriją iki pat modernizmo ir postmodernizmo. Dėl išsamios biografinės ir bibliografinės informacijos ši knyga yra puikus žinynas visiems tiems, kurie nori suprasti intelektualinę pastarųjų penkiasdešimt metų istoriją.

"Ši knyga - išimtinis, nepaprastas pasiekimas ir įsidėmėtinas žinynas, kurio straipsniai aiškūs, įžvalgūs, gyvybingi, moksliški ir kritiški."
Dr Keith Ansell-Pearson, Warwicko universitetas

"Jeigu nepažįstate savojo Deleuze'o iš savojo Derrida arba savojo Bataille iš savojo Bourdieu, arba savojo Lacano iš savojo Lyotardo, arba jei iš tiesų vis dar mėginate perprasti Benjaminą, Maussą, Adomo ir Saussure'ą - tuomet ši knyga yra kaip tik Jums."
Guardian

Knygos „Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo" autorius John Lechte - Julios Kristevos mokinys. Jis dėsto socialinę teoriją ir atstovavimo sociologiją Macquarie universitete Australijoje. Be to, jis yra dirbęs istorijos, semiotikos ir politikos srityse ir nuolat domisi psichoanalize. Yra plačiai aptarinėjęs ir rašęs daugeliu modernios minties aspektų.

Vertė Ž. Bieliauskas, R. Kacevičius, J. Maliukevičius, A. Šliogeris, J. Vanagienė

Parašykite atsiliepimą apie "Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Žinynai

John Lechte parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Lechte tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų. Nuo struktūralizmo iki postmodernizmo" perkama kartu