0

Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų

Informacija

Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9986-745-22-5

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Nemokamas pristatymas Lietuvoje!


„Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų" apžvelgia pačias reikšmingiausias asmenybes, turėjusias įtakos XX a. pokario minčiai. Skaitytojas vedamas per struktūralizmą, semiotiką, poststruktūralizmą ir analų istoriją iki pat modernizmo ir postmodernizmo. Dėl išsamios biografinės ir bibliografinės informacijos ši knyga yra puikus žinynas visiems tiems, kurie nori suprasti intelektualinę pastarųjų penkiasdešimt metų istoriją.



Ši knyga - išimtinis, nepaprastas pasiekimas ir įsidėmėtinas žinynas, kurio straipsniai aiškūs, įžvalgūs, gyvybingi, moksliški ir kritiški.


Dr Keith Ansell-Pearson, Warwicko universitetas


Jeigu nepažįstate savojo Deleuze'o iš savojo Derrida arba savojo Bataille iš savojo Bourdieu, arba savojo Lacano iš savojo Lyotardo, arba jei iš tiesų vis dar mėginate perprasti Benjaminą, Maussą, Adomo ir Saussure'ą - tuomet ši knyga yra kaip tik Jums.

Guardian


Knygos „Penkiasdešimt pagrindinių šiuolaikinių mąstytojų" autorius John Lechte - Julios Kristevos mokinys. Jis dėsto socialinę teoriją ir atstovavimo sociologiją Macquarie universitete Australijoje. Be to, jis yra dirbęs istorijos, semiotikos ir politikos srityse ir nuolat domisi psichoanalize. Yra plačiai aptarinėjęs ir rašęs daugeliu modernios minties aspektų.

 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu