0

Pergalė Žalgirio mūšyje

8,37 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pergalė Žalgirio mūšyje

  • Leidėjas: Echolita
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 30x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786099519005

2020-09-30 8.37 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pergalė Žalgirio mūšyje" aprašymas

Leidinys skirtas Žalgirio mūšio 600 metų jubiliejui. Tai gausiai iliustruotas albumas skirtas plačiajai visuomenei, jaunimui, studentijai. Leidinyje pateikiami įžymūs ir mažai žinomi reikšmingi meno kūriniai apie didingą Žalgirio mūšį ir trumpa jo istorija. Tai leidinys skatinantis domėtis savo tautos praeitimi, istorija, ugdantis meilę savo Tėvynei.

Parašykite atsiliepimą apie "Pergalė Žalgirio mūšyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pergalė Žalgirio mūšyje, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Alfonsas Alijošius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Alfonsas Alijošius su knyga Pergalė Žalgirio mūšyje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pergalė Žalgirio mūšyje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Alfonsas Alijošius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pergalė Žalgirio mūšyje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pergalė Žalgirio mūšyje" perkama kartu