0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pergalės ir pralaimėjimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 9.69 SoldOut

Knygos "Pergalės ir pralaimėjimai" aprašymas

Fotografijų albumas "Pergalės ir pralaimėjimai" - tai unikaliios 1974 – 1977 m. sukurtos fotografijos, kurioje įamžintos motokroso akimirkos.Parašykite atsiliepimą apie "Pergalės ir pralaimėjimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Albumai

Romualdas Požerskis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pergalės ir pralaimėjimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pergalės ir pralaimėjimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pergalės ir pralaimėjimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pergalės ir pralaimėjimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Požerskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pergalės ir pralaimėjimai" perkama kartu