0

Piešimo vadovas: piešti gali išmokti kiekvienas

Informacija

Piešimo vadovas: piešti gali išmokti kiekvienas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 19x25, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786090137017

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Piešimo vadovas: piešti gali išmokti kiekvienas" aprašymas

Gražiai piešti gali išmokti kiekvienas atkaklesnis norintysis. Pirmą žingsnį padės žengti šis „Piešimo vadovas“, siūlantis platų praktinį piešimo kursą įvairiausių gabumų mokiniams.

Norite piešti natiurmortus, peizažus, figūras ar portretus? Kaip tai daryti, jums parodys profesionalus dailininkas ir mokytojas Barringtonas Barberis – jis pasidalys neįkainojamomis žiniomis.

Kupinoje naudingų pavyzdžių ir informacijos knygoje rasite:

• patarimų, kaip pasirinkti piešimo medžiagas, priemones ir techniką,
• paaiškinimų apie daiktų, žmonių, gyvūnų ir gamtos piešimo pagrindus,
• pamokymų, kaip įgyti pagrindinius perspektyvos, kompozicijos ir šešėliavimo įgūdžius,
• piešinių, atskleidžiančių piešimo proceso pakopas, ir mokymo užduočių.

Barringtonas Barberis – profesionalus dailininkas, mokytojas, daugybės knygų apie piešimą autorius. Lietuvių kalba 2014 metais išleista jo knyga „Išsamus piešimo vadovas“. Iš daugelio dailės praktikos ir mokymo metų patirties Barberis žino, kad kiekvienam būtina atrasti savo stilių ir, – tai ypač svarbu, – nebijoti klysti.

„Nuolat eksperimentuokite, įvairiai piešdami linijas, įvairiai brūkšniuodami, ir bandykite išsiaiškinti, kuris būdas atneša geriausią rezultatą. Nėra dviejų objektų, kuriuos reikėtų piešti vienodai. Tuos pačius objektus pirma pamėginkite nupiešti labai griežtomis, tvarkingomis linijomis, paskui – labai minkštomis, virpančiomis. Tada palyginkite rezultatus. Nėra absoliučiai teisingo piešimo būdo. Pasitikėkite savo nuomone. Jei rezultatas jums atrodo įdomus, tai ir puiku.“
Barrington Barber

Iš anglų kalbos vertė Margarita Bautrėnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Piešimo vadovas: piešti gali išmokti kiekvienas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Žinynai

Barrington Barber parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Piešimo vadovas: piešti gali išmokti kiekvienas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Piešimo vadovas: piešti gali išmokti kiekvienas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Piešimo vadovas: piešti gali išmokti kiekvienas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Piešimo vadovas: piešti gali išmokti kiekvienas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Barrington Barber tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Piešimo vadovas: piešti gali išmokti kiekvienas" perkama kartu