0

Pjūti fjūūt! Arba Netiesų dvaras

Informacija

Pjūti fjūūt! Arba Netiesų dvaras


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pjūti fjūūt! Arba Netiesų dvaras" aprašymas
Recidyvistas Blaras Kleras pasakoja savo gyvenimą, apimantį gerą pusšimtį praėjusio amžiaus metų. Jame apstu meilės nuotykių, žudynių, narkotikų, kitų detektyvą primenančių istorijų. Skaitant romaną nepalieka mintis, jog tai farsas, juodoji komedija, kurios ištakų toli ieškoti nereikia - pakanka apsidairyti aplinkui.

Parašykite atsiliepimą apie "Pjūti fjūūt! Arba Netiesų dvaras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pjūti fjūūt! Arba Netiesų dvaras, kurią skaitytojams dovanoja Jurgis Kunčinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurgis Kunčinas su knyga Pjūti fjūūt! Arba Netiesų dvaras jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pjūti fjūūt! Arba Netiesų dvaras patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgis Kunčinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pjūti fjūūt! Arba Netiesų dvaras palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pjūti fjūūt! Arba Netiesų dvaras" perkama kartu