⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Po tėviškės dangum

2022-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Po tėviškės dangum" aprašymas

Knygoje „Po Tėviškės dangum" stengiamasi atskleisti savo tautos, savo krašto pažinimo slaptis, vaizdžiai parodyti, kaip kaupėsi ir kaupiasi žmogaus pasaulėjauta Tėviškės gamtoje.
Gamtos aplinka, susiliejusi su lietuvių sukurta socialine ir kultūros aplinka, sudaro vieningą Lietuvos etnoekosistemą, kur žmogaus ir gamtos vienybės simbolis lietuvių suvokiamas kaip Pasaulio Medis trijose erdvės plotmėse (po žeme, ant žemės, danguje) ir trijose laiko išraiškose (praeity, dabarty, ateity). Jų tarpusavio ryšius ir bandoma atskleisti visais spalvingais metų laikais - parodomas gamtos fenologinių reiškinių ryšys su kalendorinėmis šventėmis, tradiciniais darbais ir jų derme su mėnulio fazėmis, amžinųjų gamtos ciklų įvaizdžiais tautosakoje, tautodailėje bei profesionaliajame mene.

Knygą „Po Tėviškės dangum" sudaro etnologijos, floros, faunos analitiniai tekstai, folkloro pavyzdžiai, profesionalaus meno kūriniai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Po tėviškės dangum"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Po tėviškės dangum", Libertas Klimka, Margarita Jasilionytė, Ona Verseckienė, Ričardas Kazlauskas, Živilė Lazdauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Libertas Klimka, Margarita Jasilionytė, Ona Verseckienė, Ričardas Kazlauskas, Živilė Lazdauskaitė su knyga "Po tėviškės dangum" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Po tėviškės dangum" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Libertas Klimka, Margarita Jasilionytė, Ona Verseckienė, Ričardas Kazlauskas, Živilė Lazdauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Po tėviškės dangum" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Po tėviškės dangum" perkama kartu