0

Pojūčiai. Kaip fiziniai pojūčiai veikia mąstymą ir elgseną

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Pojūčiai. Kaip fiziniai pojūčiai veikia mąstymą ir elgseną

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9786090117514

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pojūčiai. Kaip fiziniai pojūčiai veikia mąstymą ir elgseną" aprašymas
Spalvos ir temperatūra, tamsa ir šviesa, šiurkščios ir glotnios tekstūros – visi šie pojūčiai neįtikėtinai stipriai veikia mūsų vidinį pasaulį ir veiksmus. „Pojūčiuose“ viena garsiausių žmonių elgsenos eksperčių dr. Thalma Lobel atskleidžia naują požiūrį į fizinį intelektą, arba įkūnytą pažinimą. Ji parodo, kad fiziniai potyriai nesąmoningai veikia mūsų sprendimus ir pasirinkimus, o tai labai svarbu kasdieniame gyvenime.

Kuo daugiau sužinosite, kaip fizinė aplinka veikia jūsų proto reakcijas į aplinkinį pasaulį, tuo lengviau rasite sprendimus ir pasieksite norimą tikslą.

Saldumynus mėgstantys žmonės aplinkiniams atrodo meilesni.
Švarus kvapas skatina etiškiau elgtis, bet ką tik nusiprausę žmonės yra labiau linkę sukčiauti per testą.
Kieti paviršiai daro mus nelanksčius.

„Pojūčiai“ padės atpažinti šias išorines jėgas bei paslėptus polinkius ir net panaudoti juos savo gyvenime, patobulinti asmenybę bei profesinę elgseną. Išorinis pasaulis kiekvieną akimirką formuoja mūsų požiūrį ir įsitikinimus; „Pojūčiai“ atskleidžia šiuos slaptus poveikius ir leidžia pasirinkti savo vietą pasaulyje.

„Pojūčiai“ – tai kerintis psichologijos atradimų, eksperimentų ir pasakojimų rinkinys. Puiki knyga, atskleidžianti, kodėl vieni žmonės įsimyli, kiti laužo įstatymus, o treti pasiduoda gudriems rinkodaros triukams.“
Adamas Alteris, rinkodaros ir psichologijos profesorius

Iš anglų k. vertė Daumantas Gadeikis

Parašykite atsiliepimą apie "Pojūčiai. Kaip fiziniai pojūčiai veikia mąstymą ir elgseną"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pojūčiai. Kaip fiziniai pojūčiai veikia mąstymą ir elgseną, kurią skaitytojams dovanoja Thalma Lobel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Thalma Lobel su knyga Pojūčiai. Kaip fiziniai pojūčiai veikia mąstymą ir elgseną jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pojūčiai. Kaip fiziniai pojūčiai veikia mąstymą ir elgseną patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Thalma Lobel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pojūčiai. Kaip fiziniai pojūčiai veikia mąstymą ir elgseną palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pojūčiai. Kaip fiziniai pojūčiai veikia mąstymą ir elgseną" perkama kartu