0

Pokalbiai su Vaclovu Augustinu

5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 4,59 €
Knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.40 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2016-09-29 julija

puiki knyga. Mažai turime lietuvi6kai tokios tematikos knygų

Informacija

Pokalbiai su Vaclovu Augustinu

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9786094597053

2020-06-30 4.59 InStock
Į krepšelį
Aprašymas
"Pokalbiai su Vaclovu Augustinu. Dirigento, muzikos pedagogo, kompozitoriaus, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato atvertys apie „Jauną muziką“, kompoziciją, „Antį“ ir daug ką kita..." – tai bandymas pažinti, atskleisti daugiabriaunį choro dirigento, kompozitoriaus ir pedagogo profesinį gyvenimą, gilinantis į chorinės veiklos kasdienybę, choro „Jauna muzika“ meninių pasiekimų kelią žvelgiant į įvairių epochų muzikinę kultūrą choro dirigento akimis.


Knyga "Pokalbiai su Vaclovu Augustinu" skiriama chorų vadovams, chorvedybos studentams, taip pat visiems, besidomintiems chorine muzika, psichologiniais dirigavimo bei vadovavimo chorui ir chorinės muzikos atlikimo ypatumais.

AUTORĖS ŽODIS


Šią, trečiąją, savo knygą sumaniau parašyti todėl, kad, pradėjusi nuo siauriausios ir konkrečiausios - knygos apie vieną chorą („Choro magija", 2005), antrojoje knygoje analizavau mėgėjų chorų reikalus („Choro dirigento užrašai", 2011), o dabar panorau įsigilinti į profesionalaus choro darbą. Pasirinkusi tyrinėjimų objektu chorą „Jauna muzika", ėmiausi kalbinti šio choro ilgametį vadovą Vaclovą Augustiną. Šis menininkas - ne tik labai aukšto lygio profesionalaus choro vadovas, bet ir nepaprastai įdomi asmenybė, charizmatiškas žmogus, kompozitorius, Nacionalinės premijos laureatas, roko grupės „Antis" muzikantas. Asmeninė pažintis ir ilgamečiai draugiški santykiai palengvino šią užduotį - rašyti šią knygą buvo įdomu, malonu ir nesunku.

Kalbėjomės apie daugelį dalykų - ir darbą su choru, ir Vaclovo Augustino muzikines pažiūras, ir kūrybos principus, ir bendresnius kultūrinius reiškinius.

Nors knyga nedidelė, jos rašymas dėl mūsų abiejų užimtumo užtruko gana ilgai, tačiau dabar džiaugiuosi galėdama šią kuklią knygelę pristatyti skaitytojui.

Didžiausią dėkingumą noriu išreikšti Vaclovui Augustinui -už sugaištą laiką, kantrybę ir, svarbiausia, - už nuostabų tikėjimą Muzika ir meilę jai bei už dosnų pasidalijimą savo mintimis ir žiniomis su Jumis, gerbiamas šios knygos Skaitytojau.
2016-09-29

puiki knyga. Mažai turime lietuvi6kai tokios tematikos knygų

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu