0

Politika be vertybių

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • ISBN ar kodas: 9789955332152

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Politika be vertybių" aprašymas
Mes pripratome prie minties, kad jeigu yra politika, tai turi būti ir savarankiškos politinės vertybės. Tačiau didžiausias paradoksas yra tai, kad politika neturi savo vertybių. Nėra jokio grynai politinėmis vertybėmis grindžiamo sprendinio. Spręsdami apie politinius dalykus, mes neišvengiamai įsitraukiame į ginčus apie nepolitinius reikalus. Vertybės politinėmis virsta tik todėl, kad atsiduria politinių diskusijų arenoje. Savo šaknimis jos visada yra įaugusios į nepolitinę žemę.

Parašykite atsiliepimą apie "Politika be vertybių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Politika be vertybių, kurią skaitytojams dovanoja Alvydas Jokubaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alvydas Jokubaitis su knyga Politika be vertybių jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Politika be vertybių patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alvydas Jokubaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Politika be vertybių palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Politika be vertybių" perkama kartu