0

Politiniai traktatai

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 1996
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9986590221

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Politiniai traktatai" aprašymas

Knygoje "Politiniai traktatai" spausdinami traktatai, kuriuose Kantas norėjo atskleisti tokias politinės filosofijos tiesas, kurios peržengtų konkrečią politinio gyvenimo praktiką bei su ja susietas mąstymo tradicijas."Žmonės, būdami tokie pat geri, kaip ir jų ganomos avys, vargiai suteiktų savajai egzistencijai didesnę vertę už tą, kurią turi šie naminiai gyvuliai…“

Kantas. Visuotinės istorijos idėja


Sudarė, įvadą ir paaiškinimus parašė Jokubaitis Alvydas


Iš vokiečių kalbos vertė Gailius Antanas, Žukas Gediminas

Parašykite atsiliepimą apie "Politiniai traktatai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Politiniai traktatai, kurią skaitytojams dovanoja Immanuel Kant. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Immanuel Kant su knyga Politiniai traktatai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Politiniai traktatai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Immanuel Kant. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Politiniai traktatai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Politiniai traktatai" perkama kartu