⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Populiariosios muzikos teorijos ir harmonijos pagrindai

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-04-16

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 9.99 SoldOut

Knygos "Populiariosios muzikos teorijos ir harmonijos pagrindai" aprašymas

Knyga "Populiariosios muzikos teorijos ir harmonijos pagrindai" skiriama visiems, kieno muzikinė veikla yra susijusi su populiariąja muzika - džiazu, roku, netgi liaudies muzika. Neišmanant pagrindinių šios muzikos dėsnių, labai sunku, o kartais ir neįmanoma mokytis improvizacijos ir akompanimento.
Leidinys "Populiariosios muzikos teorijos ir harmonijos pagrindai" galėtų būti pirmoji pakopa studijuojantiems populiariosios muzikos harmoniją, aranžavimą, orkestravimą, turėtų nors kiek padėti muzikos mkokyklų moksleiviams ir visiems kitiems, besidomintiems populiariąja muzika.2021-04-16

2019-10-08

Knygos autorius yra mano mokytojas, todėl galiu duoti jo telefoną
865615451 (jam leidus)

2019-08-21

Kur galima surasti šią knygą?

Parašykite atsiliepimą apie "Populiariosios muzikos teorijos ir harmonijos pagrindai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Populiariosios muzikos teorijos ir harmonijos pagrindai", Romualdas Gaubas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romualdas Gaubas su knyga "Populiariosios muzikos teorijos ir harmonijos pagrindai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Populiariosios muzikos teorijos ir harmonijos pagrindai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Gaubas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Populiariosios muzikos teorijos ir harmonijos pagrindai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Populiariosios muzikos teorijos ir harmonijos pagrindai" perkama kartu