0

Pražilę varnėnai

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 15,48 €*
Sutaupote: 5.49 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pražilę varnėnai

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 624
  • ISBN ar kodas: 9789955346319

2020-11-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pražilę varnėnai" aprašymas


Poetas, vertėjas, dramaturgas Sigitas Geda (1943-2008) jau pirmąja savo dienoraščių knyga, išleista beveik prieš dvidešimt metų, ėmėsi negailestingai ir kūrybiškai plėsti žanro ribas. Taip dienoraščiuose šalia atidžių žvilgsniu užfiksuotų ir unikaliu žodžiu komentuojamų faktų randasi savos ir pasaulinės kūrybos citatų] bei nuorodų, atviros publicistikos ir giliausių filosofinių atodangų, gyvenimo hermetiškoje literatūros erdvėje ir harmoningų sąsajų su muzika, daile, kinu, kitais menais. Dienoraščiai - kaip intensyvaus dvasinio gyvenimo ataskaita ir kaip nepakartojama Lietuvos ir pasaulio, dabarties ir visų laikų refleksija. Į naująją Sigito Gedos dienoraščių knygą „Pražilę varnėnai" sudėti 2004-2005 metais rašyti tekstai.

Parašykite atsiliepimą apie "Pražilę varnėnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pražilę varnėnai, kurią skaitytojams dovanoja Sigitas Geda. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sigitas Geda su knyga Pražilę varnėnai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pražilę varnėnai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sigitas Geda. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pražilę varnėnai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pražilę varnėnai" perkama kartu