-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Prezidento dovana žudikui

Kaina internetu: 11,49 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 2,50 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 11.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prezidento dovana žudikui" aprašymas

1927 m. rugpjūčio 27 d. Palangą, netrukus ir visą Lietuvą sukrėtė žmogžudystė kurorto Birutės alėjoje. Artimas Smetonų šeimos draugas, Tarptautinio banko valdybos pirmininkas Jonas Romanas, nesislapstydamas nušovė žmonos meilužį gydytoją pulkininką leitenantą Joną Brundzą.

Šis įvykis buvo plačiai aprašinėjamas tiek Lietuvos, tiek pasaulio šalių spaudos. Domėtasi ir teismu, kuris žudiką nuteisė kalėti šešerius metus (nedaug trūko, kad būtų buvęs išteisintas).

Autorius, žinomas Lietuvos advokatas, praskleidžia skandalingos žmogžudystės užkulisius.

"Aistra, meilė, pavydas, užgautas homo ego, kerštas, mirtis - detektyvo žanro klasika. „Amžiaus" byla tarpukaryje vadintas pulkininko leitenanto daktaro Jono Brunzos nužudymas ir tolesnės dokumentais grįstos peripetijos išties verti rašytojo plunksnos ar net (kodėl ne?) kino juostos.
Intriguoja ne vien tai, kad žudikas - elitinis bankininkas Jonas Romanas, studijavęs Harvarde, turėjęs ryšių su aukščiausiąja valdžia. Skaitytoją klampina romano autoriaus užnerta Tiesos ir Teisingumo dilemos kilpa. Quod licet Iovi, non licet bovi?
Perliukas teisininkui - Lietuvos teisės grynuolio profesoriaus Mykolo Romerio prisilietimas prie žymiosios bylos. Kasacinio skundo retorika, teisinė Lietuvos Vyriausiojo Tribunolo argumentacija, ypač dėl nusikaltimo įvykdymo „didžiai susijaudinus", verta gilesnių diskusijų.
Knygos autorius tarsi siunčia žinutę - Teisingumas yra trapus, tad jį puoselėkime, ginkime..."

Profesorius Virgilijus Valančius, Europos Sąjungos Bendrojo Teismo teisėjasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prezidento dovana žudikui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prezidento dovana žudikui", Jonas Ramutis Smilgevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Ramutis Smilgevičius su knyga "Prezidento dovana žudikui" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prezidento dovana žudikui" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Ramutis Smilgevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prezidento dovana žudikui" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prezidento dovana žudikui" perkama kartu