0

Protestantizmo paveldas Lietuvoje. Kelionių vadovas

1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-12-30 miau

Informacija

Protestantizmo paveldas Lietuvoje. Kelionių vadovas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Protestantizmo paveldas Lietuvoje. Kelionių vadovas" aprašymas
Šis teminis kelionių vadovas "Protestantizmo paveldas Lietuvoje. Kelionių vadovas" supažindina su istorijos tėkmėje šiandieninėje Lietuvos teritorijoje gyvavusių ir tebegyvuojančių protestantiškųjų vietos bendruomenių praeitimi. Leidinys yra skirtas ne tik gidams, kelionių vadovams ar jų organizatoriams, bet ir individualaus tikslingo kultūrinio turizmo propaguotojams.
Tai pirmas šalyje į regioninį kultūrinį-istorinį turizmą nukreiptas atskirų vietos evengelikų liuteronų ir evangelikų reformatų bendruomenių istorijų pristatymas plačiajai visuomenei. Abiejų konfesijų vietos maldos namų istoriniai aprašymai leidinyje sugrupuoti remaintis šiandienine jų būkle ir prieinamumu turizmui ir rekreacijai.
Istorinę medžiagą iliustruoja leidnyje pateikiamas specialiai sudarytas evangelikų liuteronų ir evangelikų reformatų bažnyčių ir koplyčių pasklidimą krašte vaizduojantis žemėlapis "Protestantų maldos namai Lietuvoje".
2019-12-30

Parašykite atsiliepimą apie "Protestantizmo paveldas Lietuvoje. Kelionių vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Protestantizmo paveldas Lietuvoje. Kelionių vadovas, kurią skaitytojams dovanoja Rolandas Vytautas Lingys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rolandas Vytautas Lingys su knyga Protestantizmo paveldas Lietuvoje. Kelionių vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Protestantizmo paveldas Lietuvoje. Kelionių vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rolandas Vytautas Lingys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Protestantizmo paveldas Lietuvoje. Kelionių vadovas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Protestantizmo paveldas Lietuvoje. Kelionių vadovas" perkama kartu