⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raudongurklė (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 7.79 SoldOut

Knygos "Raudongurklė (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Raudongurklė“ – trečioji įtemptų detektyvų žanro genijaus Jo Nesbo knyga apie Oslo policijos inspektorių Hari Hūlę. Visame pasaulyje populiarią seriją iš viso sudaro dvylika dalių.

„Raudongurklė“ – kriminalinis romanas, gniaužiantis kvapą savo apimtimi ir turiniu. Tai šiurpi žmogžudystės ir išdavystės istorija, besidriekianti nuo Antrojo pasaulinio karo mūšio laukų iki šiuolaikinio Oslo gatvių. Šis kūrinys apdovanotas „Stiklo rakto“ prizu už geriausią Šiaurės šalių kriminalinį romaną ir Norvegijos knygų klubų narių išrinktas geriausiu kada nors parašytų norvegų detektyvų.

Didelė romano siužeto dalis vystoma Antrojo pasaulinio karo metais ir nukelia į Leningrado apsiaustį, karo laikų Vieną ir Hamburgo bombardavimo dienas, todėl „Raudongurklė“ yra ne tik kriminalinis, bet ir istorinis, karinis kūrinys. Knygoje giliai paliečiamas vis dar labai opus Norvegijos bendradarbiavimo su naciais klausimas.

Detektyvas Haris Hūlė ir vėl prisivirė košės ir už savo nuodėmes buvo paskirtas į policijos saugumo tarnybą, kur turėjo atlikti ramų ir rutininį darbą. Tačiau stebėdamas neonacių veiklą Osle, Hūlė netyčia įsitraukia į paslaptis, kurių šaknys glūdi tamsioje Norvegijos praeityje, kai vyriausybės nariai noriai bendradarbiavo su nacistine Vokietija.

Praėjus daugiau nei šešiasdešimčiai metų, ši juoda žymė nenusiplauna, be to, vienas po kito žiauriai nužudomi seni kareiviai, kadaise išgyvenę rusišką žiemą. Dabar piktas ant likimo, alkoholikas, linkęs klysti policininkas, turintis tik suterštą sąžinę, verčiamas sustabdyti nusikaltimą. Aplink Harį Hūlę sparčiai formuojasi baisus sąmokslas... ir tamsiausia Norvegijos valanda dar tik grėsmingai artėja.

Jo Nesbø (g. 1960) – norvegų rašytojas, muzikantas. Jis yra vienas populiariausių savo šalies autorių. Jo Nesbo detektyvai išversti į daugiau nei penkiasdešimt kalbų, o vienas Hario Hūlės serijos romanas („Sniego senis“) buvo ekranizuotas.

Trumpas aprašymas teigia, kad romanas „Raudongurklė“ patiks tiek skandinaviškų detektyvų, tiek istorinių knygų gerbėjams. Kviečiame šią ir kitas serijos dalis įsigyti internetu. Pirkti online patogu, nes čia visada rasite aprašymus, informacijos santraukas, galėsite patikrinti puslapių skaičių ar pavartyti ištraukas. Išsirinkti padės skaitytojų apžvalgos bei atsiliepimai, o sutaupyti – nuolat rengiami išpardavimai bei akcijos. Jų metu įvairios knygos kainuoja pigiau.


  • Autorius: Jo Nesbo
  • Serija: Haris Hūlė
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955239314-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Raudongurklė (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Raudongurklė (knyga su defektais)", Jo Nesbo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jo Nesbo su knyga "Raudongurklė (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Raudongurklė (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jo Nesbo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Raudongurklė (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Raudongurklė (knyga su defektais)" perkama kartu