0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ričis. Kaip ištverti savo pakvaišusią šeimynėlę

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Ričis. Kaip ištverti savo pakvaišusią šeimynėlę


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 5.59 SoldOut
Knygos "Ričis. Kaip ištverti savo pakvaišusią šeimynėlę" aprašymas
Sveiki! Aš – Ričis, man vienuolika su puse, esu ledo ritulio puolėjas. Gyvenu šimtaprocentinėje vyrų bendruomenėje: su tėčiu ir geriausiu jo draugu Vucu, mat šis mudviem išnuomojo dalį buto, kai mane ir tėtį paliko mama. Net ir mūsų katinas Gizmas – vyriškos giminės.
Mano gyvenimas buvo nuostabus iki to laiko, kai tėtis įsimylėjo – kaip tyčia mano mokytoją. Ir dar sumąstė, kad man ir jos moksliukui sūnui reikėtų susidraugauti. Kalbėkim rimtai: gal jam varžteliai atsisuko? Aš, žinoma, bemat sumečiau tobulą planą, kaip kuo greičiau mokytoją ir jos sūnelį pradanginti iš mūsų gyv?nimo...
Štai tada ir prasidėjo visa ta velniava... Ai, imkit ir patys paskaitykit!

Iš vokiečių k. vertė Vilija Gerulaitienė

  • Autorius: Antje Szillat
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090114209

Parašykite atsiliepimą apie "Ričis. Kaip ištverti savo pakvaišusią šeimynėlę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ričis. Kaip ištverti savo pakvaišusią šeimynėlę, kurią skaitytojams dovanoja Antje Szillat. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antje Szillat su knyga Ričis. Kaip ištverti savo pakvaišusią šeimynėlę jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ričis. Kaip ištverti savo pakvaišusią šeimynėlę patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antje Szillat. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ričis. Kaip ištverti savo pakvaišusią šeimynėlę palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ričis. Kaip ištverti savo pakvaišusią šeimynėlę" perkama kartu