0

Rinkodaros genijus

  • Leidėjas: Verslo žinios
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 18x19, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • ISBN ar kodas: 9789955460404

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Rinkodaros genijus" aprašymas
Norint šiandien atlikti rinkodarą, reikia būti genijumi. Rinkos yra nepaprastai sudėtingos, vartotojai labai reiklūs, o konkurencija arši.

Rinkodara padeda perprasti vartotoją, pasitelkti kūrybinį mąstymą - tai lemia verslo pranašumą. Tačiau to nepakanka. Būtina pasitelkti ir analitinį protą bei komercinę mąstyseną, nuo kurios priklauso stategija, naujovės ir pelningas augimas.

Parašykite atsiliepimą apie "Rinkodaros genijus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rinkodaros genijus, kurią skaitytojams dovanoja Peter Fisk. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Peter Fisk su knyga Rinkodaros genijus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rinkodaros genijus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter Fisk. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rinkodaros genijus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Rinkodaros genijus" perkama kartu