Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Rytų Europos kultūra migracijos kontekste

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.34 SoldOut

Knygos „Rytų Europos kultūra migracijos kontekste“ aprašymas

Rytų Europa – sąlyginė geografinė sąvoka, apimanti plačią miškingų lygumų juostą, kurioje pasklidusios gentys kūrė ir perdavė unikalų kultūros palikimą naujiems etniniams ir politiniams teritoriniams dariniams, virtusiems valstybėmis. Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė, su Vidurio Europa susiliejanti Abiejų Tautų Respublika, Rusijos imperija, Sovietų Sąjunga – tai teritorija, kurioje kultūros vyksmas nagrinėjamas migracijos kontekste.
Leidinio tikslas – pristatyti naujausias vienaip ar kitaip susijusias su migracijos vyksmu temas, tyrinėtas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir Rusijoje, migracijos įtakų tyrinėjimų kryptis ir metodikas. Remiantis naujais duomenimis siekiama skaitytojams parodyti senovės, viduramžiško, modernėjančio, modernaus ir postmodernaus pasaulio realijas mikroaplinkoje – lokalinėje etninėje ir teritorinėje bendruomenėje, o diskursais už Rytų Europos ribų – daugialypę kultūros vyksmo prigimtį, atsiskleidžiančią tradicijos statinėje migracijoje (A. S. Mylnikovas), emigrantų kultūros formų tęstinume ir kultūros globalizacijoje. Teorinių įžvalgų plotmėje bandoma apžvelgti kultūros pokyčių tendencijas kaip kultūrų sąveikos, kultūrų elementų migracijos, kultūros integracijos, gyventojų migracijos ir integracijos bei lokalinio tapatumo perimamumo pasekmes.


  • Autorius: Irena Regina Merkienė
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 607
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955340683

Parašykite atsiliepimą apie „Rytų Europos kultūra migracijos kontekste“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Rytų Europos kultūra migracijos kontekste“, Irena Regina Merkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Irena Regina Merkienė su knyga „Rytų Europos kultūra migracijos kontekste“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Rytų Europos kultūra migracijos kontekste“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Regina Merkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Rytų Europos kultūra migracijos kontekste“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Rytų Europos kultūra migracijos kontekste“ perkama kartu