Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 7,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Knygą turėsime: 2024-07-20
2020-02-13 Gedas

Iš tikro tai knyga, kuri griauna įsitikinimus! Tai knyga ne kiekvienam! Bet įdomiai viskas pateikta, gana įtraukianti ir verčianti susimąstyti, kelti klausimus ir netgi keistis ;) ! Rekomenduoju!


2024-06-30 12.99 InStock
Rezervuoti 7,79 € -40% su kodu
PATOGU
Rezervuoti

Knygos „Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas“ aprašymas

Ar tiesa, kad mumyse slypi jėga, kurią pažadinę mes galėtume pakeisti savo tikrovę?

Naujausieji fizikų ir biologų atradimai liudija, kad tai visiškai įmanoma. Jau dabar mokslas turi įrodymų, kad visata - tai didžiulė tarpusavyje susijusių elementų sistema, o mūsų sąmonė yra tarsi jungiklis, kurį spragtelėję galime pakeisti sistemos parametrus. Kodėl iki šiol mes to nedarėme? Kokios kliūtys mums trukdo įžengti į neribotų galimybių erdvę?

Greggas Bradenas atsakymų į šiuos klausimus ieško jau dvidešimt metų. Ta tema jis skaito paskaitas ir yra parašęs kelias dešimtis knygų, kurios populiarios visame pasaulyje. Svarbiausieji atsakymai, kaip tvirtina Bradenas, užšifruoti įvairių religijų šventraščiuose ir senovės išminčių tekstuose, tas pačias tiesas kitais žodžiais mums pakartoja šiuolaikinis mokslas. Pagrindinė Greggo Bradeno žinia yra tokia: mes turime visus įrankius, kuriuos įvaldę taptume tikrais savo gyvenimo kūrėjais.

Greggas Bradenas - vienas žinomiausių šiuolaikinių autorių, kurie rašo mokslo ir dvasingumo temomis. Jis stengiasi tarp šių dviejų sričių nutiesti tiltą ir parodyti, kad jos iš esmės nėra atskiros.

Greggo Bradeno idėjos paremtos jo asmenine patirtimi. Jis daug metų dirbo kaip kompiuterių specialistas kompanijose Phillips Petroleum, Martin Marietta Aeorospace ir Cisco Systems. Bradenas buvo vienas iš pasaulinio interneto tinklo kūrėjų.

Kitą patirties dalį Greggas Bradenas sukaupė keliaudamas po įvairių religijų vienuolynus ir studijuodamas pamirštus ar iki šiol nesuprastus šventuosius tekstus.


  • Autorius: Gregg Braden
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 230
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098112641
  • Vertėjas: Edmundas Juškevičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2020-02-13

Iš tikro tai knyga, kuri griauna įsitikinimus! Tai knyga ne kiekvienam! Bet įdomiai viskas pateikta, gana įtraukianti ir verčianti susimąstyti, kelti klausimus ir netgi keistis ;) ! Rekomenduoju!

2017-06-22

Lyceo :)

Parašykite atsiliepimą apie „Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Gregg Braden pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gregg Braden tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas“ perkama kartu