0

Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas

3.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2020-02-13 Gedas

Iš tikro tai knyga, kuri griauna įsitikinimus! Tai knyga ne kiekvienam! Bet įdomiai viskas pateikta, gana įtraukianti ir verčianti susimąstyti, kelti klausimus ir netgi keistis ;) ! Rekomenduoju!

Informacija

Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 230
  • ISBN ar kodas: 9786098112641

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas" aprašymas

Ar tiesa, kad mumyse slypi jėga, kurią pažadinę mes ga-lėtume pakeisti savo tikrovę?

Naujausieji fizikų ir biologų atradimai liudija, kad tai visiškai įmanoma. Jau dabar mokslas turi įrodymų, kad visata - tai didžiulė tarpusavyje susijusių elementų sistema, o mūsų sąmonė yra tarsi jungiklis, kurį spragtelėję galime pakeisti sistemos parametrus. Kodėl iki šiol mes to nedarėme? Kokios kliūtys mums trukdo įžengti į neribotų galimybių erdvę?

Greggas Bradenas atsakymų į šiuos klausimus ieško jau dvidešimt metų. Ta tema jis skaito paskaitas ir yra parašęs kelias dešimtis knygų, kurios populiarios visame pasaulyje. Svarbiausieji atsakymai, kaip tvirtina Bradenas, užšifruoti įvairių religijų šventraščiuose ir senovės išminčių tekstuose, tas pačias tiesas kitais žodžiais mums pakartoja šiuolaikinis mokslas. Pagrindinė Greggo Bradeno žinia yra tokia: mes turime visus įrankius, kuriuos įvaldę taptume tikrais savo gyvenimo kūrėjais.

Greggas Bradenas - vienas žinomiausių šiuolaikinių autorių, kurie rašo mokslo ir dvasingumo temomis. Jis stengiasi tarp šių dviejų sričių nutiesti tiltą ir parodyti, kad jos iš esmės nėra atskiros.

Greggo Bradeno idėjos paremtos jo asmenine patirtimi. Jis daug metų dirbo kaip kompiuterių specialistas kompanijose Phillips Petroleum, Martin Marietta Aeorospace ir Cisco Systems. Bradenas buvo vienas iš pasaulinio interneto tinklo kūrėjų.
Kitą patirties dalį Greggas Bradenas sukaupė keliaudamas po įvairių religijų vienuolynus ir studijuodamas pamirštus ar iki šiol nesuprastus šventuosius tekstus.

Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius

2020-02-13

Iš tikro tai knyga, kuri griauna įsitikinimus! Tai knyga ne kiekvienam! Bet įdomiai viskas pateikta, gana įtraukianti ir verčianti susimąstyti, kelti klausimus ir netgi keistis ;) ! Rekomenduoju!

2017-06-22

Lyceo :)

Parašykite atsiliepimą apie "Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Gregg Braden parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gregg Braden tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sąmonės kodai. Įsitikinimų ribų laužymas ir spontaniškas pasveikimas" perkama kartu