0

Savistaba ir nuostaba: rašytojų žvilgsnis į save ir kitus

  • Nuolaida knygai -77%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 6.60 € (77%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Savistaba ir nuostaba: rašytojų žvilgsnis į save ir kitus

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955345060

2020-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Savistaba ir nuostaba: rašytojų žvilgsnis į save ir kitus" aprašymas
"Savistaba ir nuostaba" – nauja Alfredo Guščiaus, mąslaus ir produktyvaus literatūros kritiko, knyga. Autorius susikoncentruoja į gana slėpiningą atminties fenomeną, taigi ir į rašytojų patirties autentiškumo, savistabos ir savianalizės problematiką, neišvengiamai susijusią su praeities traktavimu, dabarties suvokimu, savimonės keliais ir galbūt klystkeliais. Itin kūrybiškai pasitelkta Šv. Augustino laiko, žmogaus sielos, dvasios ir sąžinės santykių dialektikos samprata. Remiamasi, be abejo, ir šiuolaikinių filosofų bei literatūros tyrinėtojų įžvalgomis. Daugiausia dėmesio skiriama per pastaruosius du dešimtmečius parašytoms lietuvių esė ar atsiminimų knygoms (A. Bernotas, V. Reimeris, V. Girdzijauskas, V. Areška ir kt.), taip pat kūriniams, kuriuose itin ryškiai iškyla universalieji autentiškos būties, istorinės ir etninės atminties motyvai (R. Granauskas, V. Martinkus, I. Janonė, A. Zurba ir kt.).

Atskira studija laikytinas paskutinis knygos skyrius apie ką tik pabaigtą leisti R. Kašausko romanų tetralogiją, kur skverbiamasi į menininko prigimties ir kūrybos psichologijos labirintus. 

Parašykite atsiliepimą apie "Savistaba ir nuostaba: rašytojų žvilgsnis į save ir kitus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Alfredas Guščius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Savistaba ir nuostaba: rašytojų žvilgsnis į save ir kitus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Savistaba ir nuostaba: rašytojų žvilgsnis į save ir kitus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Savistaba ir nuostaba: rašytojų žvilgsnis į save ir kitus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Savistaba ir nuostaba: rašytojų žvilgsnis į save ir kitus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfredas Guščius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Savistaba ir nuostaba: rašytojų žvilgsnis į save ir kitus" perkama kartu