⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Senoji Lietuva

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 14.99 SoldOut

Knygos "Senoji Lietuva" aprašymas

Rusijos etnografijos muziejuje saugomas unikalus lietuvių etnografijos rinkinys: apie 3000 daiktų, daugiau nei 3000 nuotraukų ir negatyvų, žinomų etnografų ir rinkėjų aprašų, archyvinės medžiagos. Šio rinkinio pagrindu Rusijos etnografijos ir Lietuvos nacionalinis muziejai parengė bendrą projektą „Senoji Lietuva“.

Parodoje ir leidinyje pristatomi vertingiausi kolekcijos eksponatai ir ikonografinė medžiaga: Eduardo Volterio ir Aleksandro Seržputovsko rinkiniai bei 1867 m. Maskvoje vykusios Pirmosios Rusijos imperijos tautų etnografijos parodos eksponatai. Ši medžiaga – svarbi informacija apie etninius, socialinius, buitinius, kultūrinius reiškinius ne tik etnografams, bet ir lietuvių kalbos, istorijos, kultūros tyrinėtojams.

Kataloge "Senoji Lietuva" publikuojama per pustrečio šimto nuotraukų, iliustruojančių lietuvių etninės kultūros pristatymą Rusijos etnografijos muziejaus rengiamose parodose Rusijoje ir pasaulyje ir papildančių išsamius muziejaus darbuotojų straipsnius apie lietuviškų kolekcijų formavimo istoriją. Straipsniuose apžvelgiama viso lietuviškojo rinkinio istorija ir lietuvių liaudies kultūros pristatymas Pirmojoje Rusijos etnografijos parodoje, atskirai supažindinama su lietuviškų muzikos instrumentų, juostų, ikonografijos, iliustracijų, knygų fondais ir archyvu, pateikiama lituanistinių leidinių bibliografija.
Skyriuje „Rinkėjai ir tyrinėtojai“ supažindinama su lituanistines kolekcijas formavusių asmenų gyvenimu ir veikla.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Senoji Lietuva"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Senoji Lietuva", Birutė Kulnytė, Sud. Elvyda Lazauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Birutė Kulnytė, Sud. Elvyda Lazauskaitė su knyga "Senoji Lietuva" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Senoji Lietuva" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Birutė Kulnytė, Sud. Elvyda Lazauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Senoji Lietuva" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Senoji Lietuva" perkama kartu