0
Šeši įtariamieji
2.99 InStock

Šeši įtariamieji

  • Nuolaida knygai -84%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 2,99 €
Knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 15.00 € (84%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2016-07-07 vyshnia

labai idomi knyg, siulau kiekvienam perskaityti. tikrai neprailgsta tie 544 psl. atrodo kad jau aisku kas nuzude viki rai, bet atomazga nustebina nes tikrai yra netiketa.

Informacija

Šeši įtariamieji

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 544
  • ISBN ar kodas: 9789986398752

2.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Vikas Swarup – populiariojo romano „Lūšnynų milijonierius“ autorius.

Aukšto Indijos valdininko sūnus Vikis Rai, pamėgęs nerūpestingą gyvenimą, prieš septynerius metus prašmatniame restorane Naujajame Delyje nužudė barmenę. Vien dėl to, kad ši atsisakė jam patiekti gėrimą. Dabar, savo išteisinimo proga, Vikis surengia įspūdingą pobūvį ir jo metu dovanų gauna... kulką.
Vakarėlio dalyviai – tarsi nužengę iš blizgių žurnalų puslapių, tačiau policija šiame margame būry randa šešis keistus ginkluotus įtariamuosius. Tarp jų – buvęs korumpuotas valdininkas, teigiantis, kad į jį įsikūnijo Mahatma Gandis, Bolivudo aktorė ir ją įsimylėjęs amerikietis, salietis iš Andamanų...
Vienas sumaniausių Indijos žurnalistų Arunas Advanis užsibrėžia tikslą išsiaiškinti, kas nužudė Vikį. Mums prieš akis ima skleistis neįtikėtinas šešių ekscentriškų asmenybių gyvenimas. Bet ar galime pasitikėti Advaniu? O gal jis siekia visai kitų tikslų, nei apsiskelbė?

Vikas Swarupas – Indijos diplomatas, šiuo metu reziduojantis Osakoje, Japonijoje. Pagal pirmąjį jo romaną buvo pastatytas „Oskaru“ apdovanotas garsusis filmas „Lūšnynų milijonierius“. Rašytojas išgarsėjo visame pasaulyje, o jo knyga buvo išversta į daugiau kaip 40 kalbų. Daugiau informacijos apie autorių: www.vikasswarup.net

"Jei Agatha Christie būtų parašiusi detektyvą apie šiuolaikinę Indiją, jos kūrinys būtų panašus į šį."
Booklist

Iš anglų kalbos vertė Ina Rosenaitė

2016-07-07 vyshnia

labai idomi knyg, siulau kiekvienam perskaityti. tikrai neprailgsta tie 544 psl. atrodo kad jau aisku kas nuzude viki rai, bet atomazga nustebina nes tikrai yra netiketa.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu