0

Šeši įtariamieji

5.0
(1 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2016-07-07 vyshnia

labai idomi knyg, siulau kiekvienam perskaityti. tikrai neprailgsta tie 544 psl. atrodo kad jau aisku kas nuzude viki rai, bet atomazga nustebina nes tikrai yra netiketa.

Informacija

Šeši įtariamieji


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šeši įtariamieji" aprašymas

Vikas Swarup – populiariojo romano „Lūšnynų milijonierius“ autorius.

Aukšto Indijos valdininko sūnus Vikis Rai, pamėgęs nerūpestingą gyvenimą, prieš septynerius metus prašmatniame restorane Naujajame Delyje nužudė barmenę. Vien dėl to, kad ši atsisakė jam patiekti gėrimą. Dabar, savo išteisinimo proga, Vikis surengia įspūdingą pobūvį ir jo metu dovanų gauna... kulką.
Vakarėlio dalyviai – tarsi nužengę iš blizgių žurnalų puslapių, tačiau policija šiame margame būry randa šešis keistus ginkluotus įtariamuosius. Tarp jų – buvęs korumpuotas valdininkas, teigiantis, kad į jį įsikūnijo Mahatma Gandis, Bolivudo aktorė ir ją įsimylėjęs amerikietis, salietis iš Andamanų...
Vienas sumaniausių Indijos žurnalistų Arunas Advanis užsibrėžia tikslą išsiaiškinti, kas nužudė Vikį. Mums prieš akis ima skleistis neįtikėtinas šešių ekscentriškų asmenybių gyvenimas. Bet ar galime pasitikėti Advaniu? O gal jis siekia visai kitų tikslų, nei apsiskelbė?

Vikas Swarupas – Indijos diplomatas, šiuo metu reziduojantis Osakoje, Japonijoje. Pagal pirmąjį jo romaną buvo pastatytas „Oskaru“ apdovanotas garsusis filmas „Lūšnynų milijonierius“. Rašytojas išgarsėjo visame pasaulyje, o jo knyga buvo išversta į daugiau kaip 40 kalbų. Daugiau informacijos apie autorių: www.vikasswarup.net

"Jei Agatha Christie būtų parašiusi detektyvą apie šiuolaikinę Indiją, jos kūrinys būtų panašus į šį."
Booklist

Iš anglų kalbos vertė Ina Rosenaitė

2016-07-07

labai idomi knyg, siulau kiekvienam perskaityti. tikrai neprailgsta tie 544 psl. atrodo kad jau aisku kas nuzude viki rai, bet atomazga nustebina nes tikrai yra netiketa.

Parašykite atsiliepimą apie "Šeši įtariamieji"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šeši įtariamieji, kurią skaitytojams dovanoja Vikas Swarup. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vikas Swarup su knyga Šeši įtariamieji jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šeši įtariamieji patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vikas Swarup. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šeši įtariamieji palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šeši įtariamieji" perkama kartu