Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sielos namai. Namų samprata ir vertinimas dvasinėje tradicijoje

Kaina: 10,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-28 Mindaugas

Oho, kažkas kitokio


2022-12-31 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sielos namai. Namų samprata ir vertinimas dvasinėje tradicijoje" aprašymas

Knyga „Sielos namai: namų samprata ir vertinimas dvasinėje tradicijoje“ išaugo iš paskaitos „Kūnas - sielos namai“, skaitytos Tradiciniame tarptautiniame nepriklausomame savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalyje „Mėnuo Juodaragis“ 2016 m. rugpjūčio 27 d., ją išplėtojus, prisodrinus pavyzdžių iš baltų bei kitų tradicijų ir papildžius naujomis temomis.

Knygą „Sielos namai: namų samprata ir vertinimas dvasinėje tradicijoje“ sudaro vienuolika skyrių, kurių turinį daugiau mažiau tiksliai nusako jų antraštės. Remiantis įvairių tradicijų duomenimis (tautosakos, mitologijos, etnografijos, religinių tekstų, literatūros, kalbotyros ir kt.), paeiliui nagrinėjami vaizdiniai, kuriuose, pirmiausia, namas prilyginamas žmogaus kūnui ir atvirkščiai – žmogaus kūnas namui.

Toliau, tiek pastatas (namas, juolab šventykla), tiek žmogaus kūnas prilygsta visam pasauliui, visatai; žmogaus kūnas - piliai, miestui; kūnas, pastatas ir visas pasaulis - drabužiui.

Ištikęs poreikis kraustytis savaime rodo, kad namai žmogaus gali būti suvokiami ir vertinami toli gražu ne vien teigiamai. Kitaip tariant, savo būstą - tiek tiesiogine žodžio prasme, tiek perkeltine - savo kūną ir pasaulį žmogus gali suvokti visai ne kaip jaukius namus, jaustis jame visai ne kaip namie. Vienas iš kraštutinių neigiamo namų, kūno ir pasaulio suvokimo bei vertinimo įvaizdžių yra kalėjimas.

Šias kūno, namų, pasaulio sampratos bei vertinimo permainas ir atmainas galima būtų sieti su žmogaus savivokos perversmu, įvykstančiu ar bent pageidaujamu nuo gimimo ir saugios kūdikystės pereinant prie senatvės ir neišvengiamos mirties.Kiti taip pat domėjosi


2021-06-28

Oho, kažkas kitokio

Parašykite atsiliepimą apie "Sielos namai. Namų samprata ir vertinimas dvasinėje tradicijoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie etnografiją

Dainius Razauskas-Daukintas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sielos namai. Namų samprata ir vertinimas dvasinėje tradicijoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sielos namai. Namų samprata ir vertinimas dvasinėje tradicijoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sielos namai. Namų samprata ir vertinimas dvasinėje tradicijoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sielos namai. Namų samprata ir vertinimas dvasinėje tradicijoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dainius Razauskas-Daukintas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sielos namai. Namų samprata ir vertinimas dvasinėje tradicijoje" perkama kartu