⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-03-20


Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 10.99 SoldOut

Knygos "Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai" - aprašyti žmogaus figūros matavimai statikoje ir dinamikoje, nauji siuvinių bazinių ir modelinių konstrukcijų sudarymo metodai pagal įvairių šalių konstravimo metodikas, įsiuvų perkėlimas baziniame pagrinde, lekalų gamyba, jų dauginimas (gradavimas), drabužių konstrukcijos kokybės ergonominis įvertinimas, drabužių konstrukciniai defektai ir jų ištaisymo būdai. Leidinys skirtas siuvinių dizaino ir technologijos bakalauro studijoms.Kiti taip pat domėjosi


2019-03-20

Parašykite atsiliepimą apie "Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai", Eglė Mackevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eglė Mackevičienė su knyga "Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eglė Mackevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai" perkama kartu