0

Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai

4.0
(1 įvertinimai)
10,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-03-20

Informacija

Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789955251170

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai" - aprašyti žmogaus figūros matavimai statikoje ir dinamikoje, nauji siuvinių bazinių ir modelinių konstrukcijų sudarymo metodai pagal įvairių šalių konstravimo metodikas, įsiuvų perkėlimas baziniame pagrinde, lekalų gamyba, jų dauginimas (gradavimas), drabužių konstrukcijos kokybės ergonominis įvertinimas, drabužių konstrukciniai defektai ir jų ištaisymo būdai. Leidinys skirtas siuvinių dizaino ir technologijos bakalauro studijoms.

2019-03-20

Parašykite atsiliepimą apie "Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai, kurią skaitytojams dovanoja Eglė Mackevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eglė Mackevičienė su knyga Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eglė Mackevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Siuvinių konstravimo pagrindai. Laboratoriniai darbai" perkama kartu