0

Skaitinukai I-II klasių mokiniams

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 1,69 €
Kaina knygyne: 2,19 €*
Sutaupote: 0.50 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Skaitinukai I-II klasių mokiniams

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 42
  • ISBN ar kodas: 995556413X

2020-09-30 1.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Skaitinukai I-II klasių mokiniams" aprašymas

Knygelė skiriama I – II klasių mokiniams papildomajam skaitymui. Tekstai trumpi, aiškūs, juos galima panaudoti įvairioms užduotims atlikti.

Parašykite atsiliepimą apie "Skaitinukai I-II klasių mokiniams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 1-3 kl.

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Skaitinukai I-II klasių mokiniams, kurį parašė Liudvika Maziliauskienė. Siūlome ne tik išsamų Skaitinukai I-II klasių mokiniams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Liudvika Maziliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Skaitinukai I-II klasių mokiniams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Skaitinukai I-II klasių mokiniams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Skaitinukai I-II klasių mokiniams" perkama kartu