⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo

Kaina: 10,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 10.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo" aprašymas

Knygoje „Skirtingųjų galia“ psichiatrė, bestselerių autorė Gail Saltz atskleidžia tiesioginę tam tikros smegenų srities aktyvumo stygiaus sąsają su ryškiu talento grūdu. Remdamasi naujausiais mokslo tyrimais, genijų, kuriems diagnozuotos įvairios smegenų „bėdos“ – mokymosi ir dėmesio stokos sutrikimai, depresija, bipolinis sutrikimas, šizofrenija ir autizmas, – bei eilinių žmonių istorijomis, Saltz parodo, kaip būklė, dėl kurios žmonės vargsta mokykloje, socialinėse situacijose, namuose ir darbe, persipina su kūrybiniais, meniniais, empatiniais ir kognityviniais gebėjimais.
Ji ne tik kad netampa kliuviniu, bet ir gali padėti suklestėti:

* atverti savitas domėjimosi ir išmanymo sritis;
* atrasti gyvavimo aplinkkelius;
* susikurti talentus palaikančią aplinką;
* užmegzti vaisingus tarpusavio ryšius.

Akis atverianti ir įkvepianti knyga „Skirtingųjų galia“ įrodo, kad kiekvieno žmogaus smegenų ypatumai gali būti tvirtumo ir produktyvumo versmė, praturtinanti mūsų pasaulį.

Iš anglų kalbos vertė Irena Jomantienė, Milda Dyke


  • Autorius: Gail Saltz
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025077

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Gail Saltz pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gail Saltz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo" perkama kartu