Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo (minimalūs viršelio defektai)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 13.99 SoldOut

Knygos „Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo (minimalūs viršelio defektai)“ aprašymas

Knygoje „Skirtingųjų galia“ psichiatrė, bestselerių autorė Gail Saltz atskleidžia tiesioginę tam tikros smegenų srities aktyvumo stygiaus sąsają su ryškiu talento grūdu. Remdamasi naujausiais mokslo tyrimais, genijų, kuriems diagnozuotos įvairios smegenų „bėdos“ – mokymosi ir dėmesio stokos sutrikimai, depresija, bipolinis sutrikimas, šizofrenija ir autizmas, – bei eilinių žmonių istorijomis, Saltz parodo, kaip būklė, dėl kurios žmonės vargsta mokykloje, socialinėse situacijose, namuose ir darbe, persipina su kūrybiniais, meniniais, empatiniais ir kognityviniais gebėjimais.

Ji ne tik kad netampa kliuviniu, bet ir gali padėti suklestėti:

    * atverti savitas domėjimosi ir išmanymo sritis;

    * atrasti gyvavimo aplinkkelius;

    * susikurti talentus palaikančią aplinką;

    * užmegzti vaisingus tarpusavio ryšius.

Akis atverianti ir įkvepianti knyga „Skirtingųjų galia“ įrodo, kad kiekvieno žmogaus smegenų ypatumai gali būti tvirtumo ir produktyvumo versmė, praturtinanti mūsų pasaulį.


  • Autorius: Gail Saltz
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025077
  • Vertėjas: Irena Jomantienė, Milda Dyke
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo (minimalūs viršelio defektai)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Gail Saltz pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo (minimalūs viršelio defektai)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo (minimalūs viršelio defektai)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo (minimalūs viršelio defektai)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo (minimalūs viršelio defektai)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gail Saltz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo (minimalūs viršelio defektai)“ perkama kartu