0

Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9785415025077

2021-03-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo" aprašymas

Knygoje „Skirtingųjų galia“ psichiatrė, bestselerių autorė Gail Saltz atskleidžia tiesioginę tam tikros smegenų srities aktyvumo stygiaus sąsają su ryškiu talento grūdu. Remdamasi naujausiais mokslo tyrimais, genijų, kuriems diagnozuotos įvairios smegenų „bėdos“ – mokymosi ir dėmesio stokos sutrikimai, depresija, bipolinis sutrikimas, šizofrenija ir autizmas, – bei eilinių žmonių istorijomis, Saltz parodo, kaip būklė, dėl kurios žmonės vargsta mokykloje, socialinėse situacijose, namuose ir darbe, persipina su kūrybiniais, meniniais, empatiniais ir kognityviniais gebėjimais.
Ji ne tik kad netampa kliuviniu, bet ir gali padėti suklestėti:

* atverti savitas domėjimosi ir išmanymo sritis;
* atrasti gyvavimo aplinkkelius;
* susikurti talentus palaikančią aplinką;
* užmegzti vaisingus tarpusavio ryšius.

Akis atverianti ir įkvepianti knyga „Skirtingųjų galia“ įrodo, kad kiekvieno žmogaus smegenų ypatumai gali būti tvirtumo ir produktyvumo versmė, praturtinanti mūsų pasaulį.

Iš anglų kalbos vertė Irena Jomantienė, Milda Dyke

Parašykite atsiliepimą apie "Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, intelektas, atmintis

Gail Saltz parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gail Saltz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Skirtingųjų galia. Ryšys tarp psichikos sutrikimų ir genialumo" perkama kartu