Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Smėlynų vanduo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.92 SoldOut

Knygos „Smėlynų vanduo“ aprašymas

Gimiau ir augau mažame Pietų Lietuvos miestelyje. Baigęs mokyklą išvykau į Vilnių studijuoti gamtos mokslų. Gavęs diplomą porą metų dirbau sostinėje. Ilgėjausi ežerų, miškų ir gimtojo smėlio. Grįžau namo, nes taip ir nepripratau prie miesto mūrų ir žmonių knibždėlyno, o vieną dieną pajutau, kad, anot gyvojo klasiko, daugiau negaliu nerašyti. To negalėjimo rezultatą ir laikote rankose...
Aidas Kelionis

"Smėlynų vanduo" - pirmoji Aido Kelionio slapyvardžiu pasirašiusio autoriaus prozos knyga. Debiutuojantis rašytojas atsiriboja nuo tuštybės, šurmulio, paviršutiniškumo ir pageidauja likti nežinomas. Kaip ir jo knygos pagrindinis veikėjas, kurio nei vardo, nei pavardės taip ir nesužinome.
Kažkur Dzūkijoje, sodyboje prie ežero, sargauja vienišas vyras. Jo gyvenime nevyksta nieko ypatinga: jis valgo, geria kavą, skaito, klausosi radijo, žiūri futbolą, tvarkosi, eina pasivaikščioti paežerėm, apsiperka gretimame miestelyje, savaitgaliais priima sodybos šeimininką ir jo svečius, kol vieną dieną atvažiuoja santechnikas...
Ir rašytojas, ir pagrindinis knygos veikėjas gyvenimą stebi tarsi iš šalies - ramiai ir subtiliai fiksuoja viską, kas vyksta aplinkui, ir neįkyriai vertina. Autorius nesiekia stebinti kalbos puošmenomis, pasakojimo stilius pabrėžtinai paprastas, tačiau sukuriamas stiprus pojūtis, kad po mūsų kasdienio gyvenimo paveikslu slypi nepažintos gilumos.

Ryto apatiją ir rimtį išblaškiau senu geru roku. Užraudojus gitaroms iš karto pasidarė smagiau. Išgirdau lauke burzgiant automobilį - ko gero, atvežė rytinę spaudą. Kažkas šlumštelėjo į pašto dėžutę. Pasiėmęs raktą, nupėdinau prie durų. Didžiuoju atrakinau duris, mažuoju - pašto dėžutės dureles. Ištraukęs laikraštį, energingu žingsniu moviau virtuvėn. Uždegęs dujas v

  • Autorius: Aidas Kelionis
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9789986166931

Parašykite atsiliepimą apie „Smėlynų vanduo“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Smėlynų vanduo“, Aidas Kelionis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aidas Kelionis su knyga „Smėlynų vanduo“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Smėlynų vanduo“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aidas Kelionis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Smėlynų vanduo“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Smėlynų vanduo“ perkama kartu