0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šnabždesiai bedugnėje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 10.99 SoldOut

Knygos "Šnabždesiai bedugnėje" aprašymas

Juos užgriuvo garsų lavina. Vaikai bandė prisidengti ausis, slėptis, sprukti, lįsti kur nors, kur jų nepasiektų. Tik veltui. Tai skambėjo ir skambėjo galvose, pats siaubingiausias garsas, kupinas pergalingo džiaugsmo ir paniekos, griausmingas ir šaltas... Padaras juokėsi.

Tas, kuris sumanė įsiskverbti į Pasaulio medžio šerdį ir paskleisti pasaulyje savo stingdančius šnabždesius, nesitikėjo, jog jam pasipriešins... vaikai. Draugai, kurių dėka buvo grąžintas Pusiausvyros kristalas ir atskleistos Sapnų grobiko apgaulės, vėl kovos iki galo, kad jų pasaulis išliktų tyras, džiugus ir amžinai jaunas.
Trapūs nuotykiautojos Idos pečiai atlaiko kur kas daugiau nei griūvančios uolos. Ryžtingi skrajūno Rudžio sprendimai įveikia didžiausias užtvaras. O galingas švelnios sibilės Ulmės balsas smogia tokia jėga, prieš kurią bejėgiai net patys stipriausi kerai.
Tačiau Šnabždėtojas iš bedugnės nebus užkluptas nepasiruošęs...

Rašytoja Neringa Vaitkutė, nustebinusi ryškiu debiutu šiuolaikinėje lietuvių vaikų literatūroje, kviečia į paskutinę kelionę su skrajojančiu burlaiviu. Ankstesniųjų nuotykių herojai - skrajūnas Rudis, nuotykiautoja Ida, pranašas Emas, pasiutėlė Vejisa ir kiti - jau paūgėję ir užgrūdinti patirtų išbandymų. Jie ir jų naujieji draugai vėl susiburia, kad atskleistų po pasaulį plintančių siaubingų šnabždesių paslaptį. Tačiau šįkart priešininko, apraizgiusio Pasaulio medžio šaknis, nugalėti, regis, neįmanoma. Ir vis dėlto giliausioje bedugnėje lyg stebuklinga žvaigždė sužiba viltis. Sekite paskui ją ir patirkite nuotykius, kurie priverčia plazdėti širdį ir patikėti stebuklais.

  • Autorius: Neringa Vaitkutė
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094412882

Parašykite atsiliepimą apie "Šnabždesiai bedugnėje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Šnabždesiai bedugnėje", kurią skaitytojams dovanoja Neringa Vaitkutė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Neringa Vaitkutė su knyga "Šnabždesiai bedugnėje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šnabždesiai bedugnėje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Neringa Vaitkutė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šnabždesiai bedugnėje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šnabždesiai bedugnėje" perkama kartu