0

Pirkėjų atsiliepimai

Spalviname mozaikas (4-6 metų vaikams)

Kaina: 1,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 1.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Spalviname mozaikas (4-6 metų vaikams)" aprašymas

Šios originalios ir naujoviškos spalvinimo knygelės skirtos vaiko dėmesingumui, loginiam mąstymui, kūrybiškumui, vaizduotei ugdyti ir rankai lavinti.


Spalvindamas mozaiką po mozaikos, vaikas geriau pažins spalvas, įgus kruopščiai ir susikaupęs dirbti ir patirs atradimo džiaugsmą.


Spalvinti galima su spalvotais pieštukais arba flomasteriais.


Tai puiki dovana visiems kūrybiškiems ir mėgstantiems piešti vaikams!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955229667

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Spalviname mozaikas (4-6 metų vaikams)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Spalviname mozaikas (4-6 metų vaikams)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Spalviname mozaikas (4-6 metų vaikams)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Spalviname mozaikas (4-6 metų vaikams)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Spalviname mozaikas (4-6 metų vaikams)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Spalviname mozaikas (4-6 metų vaikams)" perkama kartu