0

Staltiesės ritmu. Kelionė po gero ir blogo skonio Europą

5.0
(2 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2011-02-09 Aida

Tobula knyga!

Informacija

Staltiesės ritmu. Kelionė po gero ir blogo skonio Europą

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 356
  • ISBN ar kodas: 9789986167464

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Staltiesės ritmu. Kelionė po gero ir blogo skonio Europą" aprašymas

Ar būti išrankiam sveika?
Kaip atskirti gerą espreso kavą nuo prastos?
Kaip bendrauti su padavėjais?

Pauliaus Jurkevičiaus knyga "Staltiesės ritmu. Kelionė po gero ir blogo skonio Europą" - tai praktiniai patarimai geros virtuvės ieškotojams ir restoranų lankytojams, pasipūtusiems vyno snobams ir pradedantiesiems degustuotojams. Yra ir skonio teorijų: apie ešerio būvio perversijas, sūrio ir suknelių klastotes, valgiaraščių literatūros ypatumus.

"Kartą diskutuodamas su kolega žurnalistu, kuris vėliau tapo žurnalo redaktoriumi, leptelėjau: mano didžiu įsitikinimu, valgantis žmogus yra tiek pat reikšmingas, kaip ir mąstantis žmogus. Kaip ir skaitantis, kuriantis, tikintis. Kolega įsmeigė į mane akis ir prunkštelėjo. Valgantis žmogus? Homo edens? Na, na… Diskusija tąkart baigėsi.
Išvykęs dirbti į Italiją radau bendraminčių. Apstulbau susivokęs, kad visa Italija, visa Pietų Europa mąsto panašiai: valgantis žmogus - tai tam tikrų socialinių, etnografinių, kultūrinių vertybių atspindys."

Paulius Jurkevičius

2011-02-09

Tobula knyga!

2010-02-21

skaitau ir dziaugiuosi :)

Parašykite atsiliepimą apie "Staltiesės ritmu. Kelionė po gero ir blogo skonio Europą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Staltiesės ritmu. Kelionė po gero ir blogo skonio Europą, kurią skaitytojams dovanoja Paulius Jurkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Paulius Jurkevičius su knyga Staltiesės ritmu. Kelionė po gero ir blogo skonio Europą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Staltiesės ritmu. Kelionė po gero ir blogo skonio Europą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Paulius Jurkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Staltiesės ritmu. Kelionė po gero ir blogo skonio Europą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Staltiesės ritmu. Kelionė po gero ir blogo skonio Europą" perkama kartu