⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stasys Vaitekūnas: nuo aušros iki saulėlydžio

Kaina: 22,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 22.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Stasys Vaitekūnas: nuo aušros iki saulėlydžio" aprašymas

Knyga „Stasys Vaitekūnas: nuo aušros iki saulėlydžio“ skirta Klaipėdos universiteto rektoriui prof. habil. dr. Stasiui Vaitekūnui.

"Gyvenimas nuostabus tol, kol jį kuriame.
Gyvendami su profesoriumi S. Vaitekūnu sutikome daug puikių žmonių, patyrėme bendravimo su jais malonumą. Džiaugėmės gyvenimu, kūrėme jį kartu su draugais. Prisimindavome puikias gyvenimo minutes. Buvo ir nesėkmių, bet visada jautėme nuoširdų draugų rūpestį ir paramą, skatinimą eiti pirmyn...
Darbas universitetuose, disertacijos, stažuotės, knygų rengimas... Klaipėdos universitete liko universiteto kūrimo ir jo puoselėjimo mintys.
Mūsų gyvenime ypač svarbi buvo muzika.
Vaikystėje, mokydamiesi mokykloje, svajojome apie būsimą gyvenimą. Iš vaikiškos draugystės išaugo ir didelė mūsų meilė. Svajodamas tarp kvapnių žiedų, žvelgdamas į praplaukiančius debesis negali nerašyti eilių, į kurias sudėtos viltys, nauji iššūkiai - pasirinkome nelengvą kelią, bet taip supratome visavertį gyvenimą. Pavasariais vis aplankydavo mintys apie žydinčias obelis, ievas, nepakartojamas žagarvyšnes. Grožėjomės gamta.
Dienų bėgsmo nesustabdyti...
Susirinkite visi, su kuriais draugavome, kūrėme (kai kurių jau nebėra tarp mūsų, jie - mūsų mintyse).
Pabūkime kartu, visus apkabinu (mintyse su mumis bus ir Staselis).
Norime Jums visiems padėkoti. Knygoje stengėmės prisiminti mūsų bendrystę, buvimą kartu vienu ar kitu gyvenimo laikotarpiu."

SudarytojaiKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Stasys Vaitekūnas: nuo aušros iki saulėlydžio"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie mokslą

Rimantas Balsys, Vida Vaitekūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Stasys Vaitekūnas: nuo aušros iki saulėlydžio", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Stasys Vaitekūnas: nuo aušros iki saulėlydžio" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Stasys Vaitekūnas: nuo aušros iki saulėlydžio" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Stasys Vaitekūnas: nuo aušros iki saulėlydžio"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimantas Balsys, Vida Vaitekūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Stasys Vaitekūnas: nuo aušros iki saulėlydžio" perkama kartu