0

Statybos mašinos. Statybinių medžiagų ir dirbinių gamyba, apdaila

Informacija

Statybos mašinos. Statybinių medžiagų ir dirbinių gamyba, apdaila

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9789955281764

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Statybos mašinos. Statybinių medžiagų ir dirbinių gamyba, apdaila" aprašymas

Knygoje pateikiami uolienų trupinimo mašinų darbo įrankių sąveikos su apdirbama medžiaga teorijos pagrindai, pagrindinės trupintuvų ir malūnų schemos, jų parinkimo kriterijai bei pagrindinių parametrų skaičiavimo principai. Nemažai dėmesio skiriama statybinių medžiagų rūšiavimo, maišymo, betono, skiedinių ir gelžbetonio gamyklų įrangai, polių gramzdinimo mašinoms. Knygoje taip pat nagrinėjamos mašinos ir įrenginiai, skirti rankiniam darbui mažinti atliekant montažo bei apdailos darbus. Knyga skirta VGTU Statybos, Transporto inžinerijos ir Aplinkos inžinerijos fakultetų bakalaurantams, magistrantams ir statybos bei kelių tiesimo inžinieriams. Ja gali naudotis ir kitų fakultetų studentai, klausantys specialias statybos ir kelių tiesimo disciplinas.

Parašykite atsiliepimą apie "Statybos mašinos. Statybinių medžiagų ir dirbinių gamyba, apdaila"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Statybos mašinos. Statybinių medžiagų ir dirbinių gamyba, apdaila, kurią skaitytojams dovanoja Viktor Martynov, Nikolaj Aliošin, Boris Morozov ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viktor Martynov, Nikolaj Aliošin, Boris Morozov ir kt. su knyga Statybos mašinos. Statybinių medžiagų ir dirbinių gamyba, apdaila jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Statybos mašinos. Statybinių medžiagų ir dirbinių gamyba, apdaila patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktor Martynov, Nikolaj Aliošin, Boris Morozov ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Statybos mašinos. Statybinių medžiagų ir dirbinių gamyba, apdaila palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Statybos mašinos. Statybinių medžiagų ir dirbinių gamyba, apdaila" perkama kartu