⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šuniuko Pupsio nuotykiai kalėdiniame mieste. Grandomųjų lipdukų knyga

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šuniuko Pupsio nuotykiai kalėdiniame mieste. Grandomųjų lipdukų knyga" aprašymas

Grandomųjų lipdukų knyga.

Sykiu su šuniuku Pupsiu atrask Kalėdų pasaulį! Mirguliuos spalvotos girliandos, jaukiai švies namų langai, apsals širdelės, prisivalgius įvairių skanėstų.

Knygoje rasi per 120 lipdukų, kuriuos reikia nugrandyti ir prilipdyti, o kurį puslapį kuriais lipdukais papuošti, spręsk savo nuožiūra.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šuniuko Pupsio nuotykiai kalėdiniame mieste. Grandomųjų lipdukų knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kalėdas

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šuniuko Pupsio nuotykiai kalėdiniame mieste. Grandomųjų lipdukų knyga", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Šuniuko Pupsio nuotykiai kalėdiniame mieste. Grandomųjų lipdukų knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šuniuko Pupsio nuotykiai kalėdiniame mieste. Grandomųjų lipdukų knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šuniuko Pupsio nuotykiai kalėdiniame mieste. Grandomųjų lipdukų knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šuniuko Pupsio nuotykiai kalėdiniame mieste. Grandomųjų lipdukų knyga" perkama kartu