0

Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis

5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2020-04-14 Raminta

Šiaip ši knyga yra išties įdomi

Informacija

Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094410468

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis" aprašymas
Mergina iš rankinuko ištraukė du juodus batraiščius ir ištiesė Gricai.
– Tai viskas, kas liko iš tėvelio... Šįryt užėjusi į jo laboratoriją pamačiau baisų vaizdą. Krokodilas Kirilas buvo bebaigiąs ėsti mano vargšą tėvelį ir raudojo. Ant grindų telkšojo bala krokodilo ašarų, o joje mirko šitie batraiščiai. Itališkus tėvelio pusbačius Kirilas irgi suėdė...

Siaubingesnio dalyko, regis, nė sapnuoti nesusapnuotum, o bebaimis superagentas 000 Grica Mamajus tokias bylas tiria kasdien. Vidinis balsas jam sako, kad šis įvykis – nepaprastas. Gricai teks susigrumti su piktadariais, siekiančiais užvaldyti pasaulį. Specialioje slaptoje kišenėje superagentas užčiuopia ištikimąjį 38 kalibro revolverį ir jau yra pasirengęs naujam iššūkiui!

„Superagentas 000“ – tai kvapą gniaužiantis, be galo šmaikštus detektyvas, parašytas talentingos ir puikiu humoro jausmu apdovanotos ukrainiečių rašytojos Lesios Voroninos.

Iš ukrainiečių kalbos vertė Irena Aleksaitė
2020-04-14

Šiaip ši knyga yra išties įdomi

2020-04-14

OMG šita knyga WOW

2012-11-04

Puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis, kurią skaitytojams dovanoja Lesia Voronina. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lesia Voronina su knyga Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lesia Voronina. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Superagentas 000. Auksinės kengūros paslaptis" perkama kartu