Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Surask ją

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 9.69 SoldOut

Knygos "Surask ją" aprašymas

Flora Dein tapo auka.

Prieš septynerius metus, per pavasario atostogas, buvo pagrobta nerūpestinga koledžo studentė Flora Dein. Nelaisvėje ji praleido 472 dienas. Flora sužinojo, kiek gali ištverti žmogus.

Florai Dein pavyko išgyventi.

Per stebuklą iš siaubingos nelaisvės išsivadavusi Flora pastaruosius penkerius metus, dirbdama su FTB nukentėjusiųjų specialistu Samueliu Keinsu, stengiasi sugrįžti į normalaus gyvenimo ritmą. Ji turi mamą, kuri niekada nesiliovė jos mylėjusi, brolį, kuris bijo jos tokios, kokia dabar yra, ir miegamojo kambario sieną, nuklijuotą straipsniais apie merginas, kurios taip ir negrįžo namo.

Flora Dein pasidarė nevaldoma.

...Bet ar tikrai?

Iškviesta į nusikaltimo vietą, kurioje randa apdegusį negyvėlį ir nuogą merginą surištomis rankomis, Bostono detektyvė Didi Voren sužino, kad sugrįžusi į visuomenę Flora jau buvo įsivėlusi į įvairias situacijas su dar trimis įtariamaisiais. Ar Flora yra auka, ar teisybės ieškotoja? Ar ji, pasitelkusi patirtį ir žinias apie nusikaltėlių elgesį, pajėgtų rasti dingusią koledžo studentę, kurios pagrobimas sukrėtė visą Bostoną? Kai ir vėl dingsta Flora, Didi susivokia, kad laisvėje siautėja kur kas pavojingesnis nusikaltėlis, kuris stengiasi, kad šįkart Florai Dein nebepavyktų pasprukti. Tad Didi Voren privalo kuo greičiau ją surasti.

Iš anglų kalbos vertė Margarita Vilpišauskaitė

"Lisa Gardner jau ne pirmus metus laikosi trilerių kūrėjų viršūnėje, tačiau „Surask ją“ nustebina: tai įtampos kupina psichologinė drama, sudėtinga detektyvinė mįslė, kuri sukrečia emociškai ir galiausiai suteikia vilties — tokios knygos praleisti negalima."
Harlan Coben

"Lisa Gardner yra viena iš mano mėgstamiausių rašytojų. Jos romanuose įtraukiantis veiksmas rutuliojasi itin greitai, kiekvieną netikėtą siužeto posūkį keičia naujas vingis. Labai rekomenduoju."
Karin Slaughter

"Lisa Gardner - tikra psichologinio trilerio meistrė... FTB pasaulis, pagrobimo košmaras ir nukentėjusiųjų advokatai susilieja į įtemptą... trilerį."
Associated Press

"Šiurpus ir jausmingas psichologinis trileris. Šiame pasakojime pinasi kvapą gniaužiančios scenos ir netikėti siužeto posūkiai, dėl kurių karštligiškai versite vieną puslapį po kito."
USA Today „Happy Ever After“

"Gardner nenuvilia... nei ilgalaikių gerbėjų, nei naujų skaitytojų... jie tikrai apsidžiaugs šiuo intriguojančiu kąsneliu."
Library Journal

"Riba, skirianti detektyvus nuo trilerių, visuomet buvo apčiuopiama, tačiau paskaičius tokius šiuolaikinius rašytojus kaip Lisa Gardner, juos skirti atrodo tiesiog kvaila... „Surask ją“ yra įtemptas, meistriškai perteiktas žvilgsnis į tą pačią siaubingą situaciją, kuri įkvėpė Emmą Donoghue parašyti „Room“."
Connecticut Post

"Gardner garsėja gebėjimu kurti sudėtingus, įdomius veikėjus... Tai neįtikėtina istorija."
RT Book Reviews

"Lisos Gardner rašomos istorijos visada patenka tarp literatūros pasaulio perlų, ir ši knyga - ne išimtis."
Suspense Magazine

"... įtraukiantis aštuntasis bestselerių autorės Gardner romanas... suteikia skaitytojams progą susipažinti su neįtikėtinomis įžvalgomis apie seksualinių nusikaltėlių mąstymą, smurtautojo ir aukos ryšį bei žiaurių nusikaltimų pasekmes aukoms ir jų artimiesiems."
Publishers Weekly

"Dar niekada nebuvau taip emociškai įsitraukęs į knygą... „Surask ją“ - tai knyga, apie kurią kalbės visi."
Fresh Fiction

"Ši niūri, itin įtraukianti knyga pateikia nerealių įžvalgų tiek apie grobuonies, tiek apie aukos mąstymą."
Barnes & Noble Reads

"Tik nedaugelis rašytojų, nepasitelkę klišių ir tropų, sugeba sukurti tokį šaltą personažą, kuris vis tiek sukeltų skaitytojui jausmus. Gardner tai sugeba, glaustai dėstydama originalų siužetą, o tokios pusiausvyros gali pavydėti kiekvienas rašytojas."
Book ReporterKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Surask ją"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Surask ją", Lisa Gardner. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lisa Gardner su knyga "Surask ją" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Surask ją" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa Gardner. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Surask ją" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Surask ją" perkama kartu