-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sveika, tamsa

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2012-08-22 oo

Patiko


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 11.18 SoldOut

Knygos "Sveika, tamsa" aprašymas

Sandra Brown (Sandra Braun, g. 1948) - JAV rašytoja, detektyvinių trilerių meistrė, parašiusi per 60 knygų, išverstų daugiau kaip į 30 kalbų. Lietuvių skaitytojams gerai žinomų knygų „Alibi“, „Pavydas“, „Baltasis karštis“, „Šalčio faktorius“ ir kt. autorė. Daugelis S. Brown romanų pateko į skaitomiausių knygų sąrašus ir visi, pasak „USA Today“, verčia skaitytoją nerimastingai versti puslapį po puslapio iki pat knygos pabaigos. Tai galima pasakyti ir apie vieną naujausių rašytojos knygų – „Sveika, tamsa“.
Norėdama numaldyti tragiškų praeities klaidų sukeltą skausmą, Peris Gibson atsikrausto į atkampų provincijos miestą Ostiną, kur gyvena itin uždarai. Jos gyvenimas aktyviau užverda tik naktį, kai ji veda populiarią radijo laidą: transliuoja romantiškas melodijas ir bendrauja su jai skambinančiais bei savo problemomis besidalijančiais klausytojais. Vieną naktį klausytojas, prisistatęs Valentinu, papasakoja, kad jį paliko mylima mergina, paklausiusi radijo bangomis gauto Peris patarimo. Vaikinas pasako pagrobęs merginą ir grasina nužudysiąs ją, o paskui – ir Peris. Bandydama žūtbūt sulaikyti kerštingąjį Valentiną, Peris kreipiasi pagalbos į policiją, kur sutinka kriminalinės psichologijos ekspertą Diną Melojų – žmogų, kurį manė visiems laikams išbraukusi iš savo gyvenimo...


  • Autorius: Sandra Brown
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 508
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955249962

Kiti taip pat domėjosi


2012-08-22

Patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Sveika, tamsa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sveika, tamsa", Sandra Brown. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Brown su knyga "Sveika, tamsa" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sveika, tamsa" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Brown. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sveika, tamsa" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sveika, tamsa" perkama kartu