0

Šventasis Benediktas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Šventasis Benediktas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šventasis Benediktas" aprašymas

Šv. Benediktas Nursietis yra VI a. žmogus, vadinamas "Vakarų vienuolių Tėvu", o Paulius VI paskelbė jį krikščioniškosios Europos "globėju".
Praėjus keturiolikai šimtmečių po "Vienuolių Regulos" parašymo šio Tėvo nurodymais tebesiremia ir XXI a. pradžios vienuoliai bei vienuolės, kad jiems skirtu laiku gyventų Dievo ieškojimu ir Kristaus meile.

Parašykite atsiliepimą apie "Šventasis Benediktas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šventasis Benediktas, kurią skaitytojams dovanoja Adalbert de Vogue. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Adalbert de Vogue su knyga Šventasis Benediktas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šventasis Benediktas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Adalbert de Vogue. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šventasis Benediktas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šventasis Benediktas" perkama kartu