0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Tai Tu" aprašymas
Septintoji poeto, fotografo ir dramaturgo Juliaus Kelero poezijos knyga - "Tai tu". Tai lyrikos rinkinys, į kurį galima pažvelgti kaip į postmodernų romaną, parašytą eilėraščių forma. Atskiras eilėraštis jame gali būti (ir yra) didžiojo naratyvo jungtis, o sėkmės atveju – ir nesusaistytas "svajonių džiaugsmas".

 

Kitaip žvelgiant tai – ir išpažintinė lyrika, arba pažadas pavėdėti jus į poeto sukurtą geismų, fantazijų ir kitokių laimingų atsitikimų pasaulį.

 

Nors meilės lyrika lietuviškai rašoma nuo XVIII a. vidurio, J. Kelero rinkinyje "tai tu" sukurtas erotikos pasaulis skaitytojus ir skaitytojas neabejotinai nustebins.

 

Anot paties poeto, "galvodamas apie šiuos naujus savo eilėraščius, suvokiu viena: jie radosi iš turbūt kaip niekad asmeninio santykio tarp "tu" ir "aš". Nelabai tikiu kitokių santykių realumu ir todėl kitokių santykių galimybė manęs nedomina. Norėčiau, kad skaitytojas tai pajustų ir knygą perskaitytų ne vien kaip žodžius ar įžvelgtų tik estetines mano intencijas"

 

Julius Keleras gimė 1961 m. Vilniuje. Studijavo Vilniaus universitete filologijos fakultete. 1989 m. priimtas į Ilinojaus valstybinį universitetą (UIC) Čikagoje, JAV, kur 1992 m. jam suteiktas laisvųjų menų magistro laipsnis. Nuo 1992 m. tarptautinio PEN klubo narys, nuo 1999 m. – Lietuvos rašytojų sąjungos narys. Nuo 2005 m. Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys.

 

1988 m. pasirodė pirmasis poeto eilėraščių rinkinys "Žiemos valtys". Praėjusiais metais – ir pirmasis konceptualus fotografijų albumas "Vilniaus šaligatviai".

  • Autorius: Julius Keleras
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9786094270291

Parašykite atsiliepimą apie "Tai Tu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tai Tu, kurią skaitytojams dovanoja Julius Keleras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Julius Keleras su knyga Tai Tu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tai Tu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Julius Keleras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tai Tu palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tai Tu" perkama kartu