0

Pirkėjų atsiliepimai

Tamsus dangus (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.49 SoldOut

Knygos "Tamsus dangus (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Tamsus dangus“ – jau septintoji britų autorės L.J. Ross knyga apie detektyvo Rajeno ir jo komandos tyrimus. Rašytojos kūriniai iš kitų kriminalinio žanro romanų išsiskiria nepaprastai vaizdingais aplinkos aprašymais, skatinančiais nuodugniau pasidomėti Nortumbrijos kraštais.

Detektyvas Rajenas – žavus, išvaizdus, protingas ir mylimas savo kolegų. Pirmoje ciklo dalyje „Šventoji sala“ jis susipažino su mylimąją Ana, kuriai dėl jo darbo jau ne kartą buvo iškilęs pavojus. Kiekviena nauja byla skaitytojams dovanoja ne tik įdomius tyrimus, bet ir vaizdingus kraštovaizdžius. Nusikaltimų tyrimai vyksta Škotijos salose, nuostabaus grožio bažnyčiose ar dvaruose.

Rajenas ir Ana pagaliau susituokė! Iš povestuvinės kelionės grįžusio detektyvo laukia nemaloni akistata su nauja skyriaus vadove. Sena priešė tvirtai nusprendė eiti asmeninį kryžiaus žygį, kurio tikslas yra sužlugdyti Rajeno karjerą ir gyvenimą. Tačiau vidinės Kriminalinio tyrimo skyriaus intrigos neturėtų trukdyti sugauti žudiką, kuris jau trisdešimt metų vaikščioja laisvėje.

Kadaise trys draugai nusprendė išeiti į žygį. Tačiau iš stovyklos grįžta tik du. Kas nutiko trečiajam vaikinui? Jo kūnas atsiranda tik po trijų dešimtmečių, o žudikui iškyla grėsmė. Prasideda pelės ir katės žaidimas. Tai bus viena pavojingiausių Rajenų bylų!

Kriminalinis detektyvas „Tamsus dangus“, kaip ir visa serija, pasižymi greitu ir permainingu siužetu, smagiais veikėjų santykiais, geru humoru bei vaizdingais peizažais. Autorė talentingai apjungia kriminalinio trilerio žanrą su romantiškais elementais iš asmeninio herojų gyvenimo.

L.J. Ross knygas galima skaityti kaip atskirus detektyvus, visgi, jei norite geriau pažinti įvairius veikėjus bei jų santykių peripetijas, rekomenduojama laikytis nuoseklumo.

L.J. Ross – britų autorė, išgarsėjusi kriminalinių knygų serija. Anksčiau rašytoja dirbo teisininke. Jos debiutinė knyga išpopuliarėjo „Amazon“ platformoje, o šiandien skaičiuojami milijoniniai pardavimai visame pasaulyje. Rašyti L.J. Ross pradėjo motinystės atostogose. Visos vaizdingos vietos, kurios taip žavi skaitytojus, yra jai gerai pažįstamos ir autentiškos.

Jau spėjote pamilti detektyvą vyresnįjį inspektorių Rajeną? Kviečiame ir šią dalį įsigyti internetu. Nenusivilsite! Pirkti online nesudėtinga, be to čia knygų galite įsigyti už labai gerą kainą. Pigiau apsipirksite per išpardavimus ir akcijas. Trumpuose aprašymuose rasite visą reikalingą informaciją: santrauką, puslapių skaičių, ištraukų, atsiliepimų. Verta pasidomėti ir skaitytojų apžvalgomis, nes jos tikrai padės išsirinkti!


  • Pavadinimas originalo kalba: Dark Skies
  • Autorius: L.J. Ross
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955139881-BR
  • Vertėjas: Sandra Siaurodinė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tamsus dangus (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tamsus dangus (knyga su defektais)", L.J. Ross. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar L.J. Ross su knyga "Tamsus dangus (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tamsus dangus (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L.J. Ross. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tamsus dangus (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tamsus dangus (knyga su defektais)" perkama kartu