⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tango tyloje

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tango tyloje" aprašymas

Knygoje „Tango tyloje“ aprašomas motinos ilgesys, skausmingi veikėjų, atsidūrusių gyvenimo klystkeliuose, išgyvenimai, tragiškai pasibaigusių įvykių atsitiktinumai, kasdienybės paradoksai ir nenuspėjamos likimo išdaigos.

Eitvydė Pranevičienė - dailininkė, novelistė (gim. 1961 m.) vasaroja ir kuria Užupės k. (Jonavos r.) 1936-aisiais metais statytoje medinėje trobelėje, apsuptoje šimtamečių ąžuolų ir kartais pavasariais iki pat langų atkeliaujančios Šventosios upės. 2003 m. pradėjo tapyti. Dalyvauja tapybos darbų, tekstilės, kitų sričių menininkų grupinėse parodose. Jos namuose ant sienų kabo jonaviečių dailininkų paveikslai.

Nuo 2010 m. rašo noveles. Išleido dvi novelių knygas: „Vidinė styga" (2013 m.) ir „Angelų vasara" (2020 m.).

„Eitvydė Pranevičienė knygoje pristato moterų istorijas, fragmentiškai ryškina esminius jų gyvenimo pokyčius, kuriuos nulemia netikėtos veikėjų pažintys ar lemtingi santykiai su vyrais. Autorė savo novelėse nedaugžodžiauja, jos moterys yra savarankiškos, laisvos, jų istorijos yra pristatomos punktyriškai, tačiau susitelkiama į esminius gyvenimo prasmės paieškos klausimus. Dažnai E. Pranevičienės novelių pagrindų sudaro dialogai, dėl kurių atsiskleidžia svarbiausios veikėjų nuostatos: ištikimybė, savojo kelio pasirinkimas, aistra gyvenimui. Autorė geba kurti siužeto intrigą, kuri įtraukia skaitytoją j prieštarų ir jausmų kupiną moters pasaulį."
Dalia Kuizinienė, literatūrologė

„Kiekviena Eitvydės novelė - tai gyvenimas, Sumišęs su džiaugsmais ir skausmais, įsiveliantis į sielą nuskintos žibuoklės žiedu, Pavasario suklegėjimu, Nuoširdžiu prisilietimu prie krintančio lapo liūdesio Ar dar neišsiskleidusios snieguolės tyrumo."
Irena Būtėnaitė-Nagulevičienė, poetė


  • Autorius: Eitvydė Pranevičienė
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094456282

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tango tyloje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tango tyloje", Eitvydė Pranevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eitvydė Pranevičienė su knyga "Tango tyloje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tango tyloje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eitvydė Pranevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tango tyloje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tango tyloje" perkama kartu