NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Tarp pilkų debesų. Grafinis romanas

Kaina: 12,41 €
Kaina su kodu: 4,96 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 12.406 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tarp pilkų debesų. Grafinis romanas" aprašymas

Nuo 14 m.

Sukrečianti jaunos merginos išlikimo istorija.

„Nedaug yra puikių knygų, dar mažiau – reikšmingų, o ši –ir puiki, ir reikšminga.“
The Washington Post

1941 metų birželis. Netikėtas nekviestų svečių apsilankymas sudaužo penkiolikmetės Linos Vilkaitės gyvenimą. Ji su mama ir broliuku sulaikoma slaptosios sovietų policijos ir ištremiama į Sibirą. Siaubingiausiomis sąlygomis Linai tenka kovoti už savo ir artimųjų gyvybes, už mylimą vaikiną. Nepaisydama pavojų ji slapta siunčia savo piešinius, vildamasi, kad jie pasieks tėtį – politinį kalinį, uždarytą kalėjime. Bet ar jos drąsos pakaks, kad visa šeima vėl būtų kartu? Ar to užteks išgyventi?

Jautrus ir skaudus bestselerių autorės Rutos Sepetys darbas „Tarp pilkų debesų“ dabar išleistas ir grafinio romano forma.

„Širdį draskantis ir akis atveriantis tikros tragedijos grakštus ir jautrus atpasakojimas.“
Los Angeles Times

Pagal romaną pastatytas filmas.

RUTA SEPETYS yra tarptautinio pripažinimo sulaukusi New York Times bestselerių autorė. Jos istoriniai romanai išleisti daugiau kaip šešiasdešimtyje šalių ir išversti į daugiau kaip keturiasdešimt kalbų. Romanai Tarp pilkų debesų, Nelengvu keliu, Druska jūrai ir Kuždesių fontanas laimėjo arba buvo nominuoti daugiau kaip keturiasdešimčiai apdovanojimų, įtraukti į daugiau kaip šešiasdešimties valstijų apdovanojimų sąrašų. Pagal romaną Tarp pilkų debesų pastatytas filmas, šiuo metu kuriamos juostos ir pagal kitus autorės kūrinius. Ruta gimė ir užaugo Mičigane, o dabar su šeima gyvena Nešvilyje, Tenesio valstijoje.

Apsilankykite Rutos Sepetys puslapyje rutasepetys.com, sekite ją „Instagram“ @RutaSepetysAuthor ir „Facebook“ facebook.com/rutasepetys.

ANDREW DONKIN pardavė daugiau kaip dešimt milijonų grafinių romanų, knygų vaikams ir suaugusiesiems visame pasaulyje. Jo grafinis romanas Illegal (parašytas kartu su Eoinu Colferiu) tapo bestseleriu Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Jungtinėje Karalystėje, be to, laimėjo ar buvo nominuotas daugiau kaip keturiasdešimčiai knygų apdovanojimų. Jis seniai domisi pabėgėlių problema ir trėmimais. Andrew rašė apie daugybę visame pasaulyje garsių veikėjų, tokių kaip Betmanas, Supermenas, Daktaras Kas, Artemis Faulas. Jis su šeima gyvena Londone netoli Temzės.
Apsilankykite Andrew Donkino puslapyje andrewdonkin.com, sekite „Twitter“ ir „Instagram“ @AndrewDonkin.

Dailininkas DAVE KOPKA iliustruoja knygas, komiksus, tapo portretus. Jis entuziastingai išmėgina vis naujas iliustravimo sritis, kruopščiai apgalvodamas kiekvieną smulkmeną, mėgindamas kuo paveikiau ir kūrybiškiau papasakoti autoriaus istoriją, pagrindinių veikėjų nuotykius papildydamas humoru ir atskleisdamas jų sunkumus. Šiuo metu jis gyvena Auklande, Kalifornijoje.
Apsilankykite Dave Kopka puslapyje davekopka.com, sekite jį „Instagram“ @drawkop ir „Twitter“ @DaveKopka.

BRANN LIVESAY kuria konceptualų meną, domisi stilizavimu ir prisideda prie socialinių pokyčių. Šiuo metu Brannas kuria video žaidimus, anksčiau prisidėjo prie komiksų, vaikams skirtų programėlių kūrimo, be to, savo pieštais lipdukais papuošė San Francisko picerijos sienas. Brannas gimė ir užaugo Vašingtone, vėliau gyveno Niujorke, Olbanyje, Majamyje ir galiausiai Auklande. Šis meniškas žmogus labai myli šunis ir mėgsta lankytis privačiose spurginėse, ypač ten, kur galima gauti braškinio glaisto.


  • Autorius: Ruta Sepetys
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090148341

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tarp pilkų debesų. Grafinis romanas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tarp pilkų debesų. Grafinis romanas", kurį pristato Ruta Sepetys. Siūlome ne tik išsamų "Tarp pilkų debesų. Grafinis romanas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ruta Sepetys. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tarp pilkų debesų. Grafinis romanas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tarp pilkų debesų. Grafinis romanas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tarp pilkų debesų. Grafinis romanas" perkama kartu