Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tas kalnas esi tu

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,99 €
Kaina su kodu: 9,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2022-10-04 Milda Švėgždaitė Šileikienė

Labai naudinga knyga darbui su savimi ir savo veiksmų suvokimui. Bei labai gera dovana artimui arba draugui.


2024-06-30 13.99 InStock
Į krepšelį 9,79 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos „Tas kalnas esi tu“ aprašymas

„Knygos autorė grąžina žmogaus gyvenimo vairą į jo rankas primindama svarbią tiesą – kiekvienas yra atsakingas už savo gyvenimą. Tai gana lengvai skaitoma, daug minčių, pamąstymų sukelianti knyga, kuri skatina nebijoti eiti auginančio pokyčio keliu. Svarbu suprasti, jog procesas, kopimas į kalną gali būti daug galingesnis ir svarbesnis už rezultatą ir pasiektą kitą kalno pusę."
„Anima Psichologija" specialistės Viktorija Bartkutė-Vyšniauskienė ir Gedvilė Sadauskienė

„Tas kalnas esi tu. Paverčiant vidinį sabotažą į asmeninį meistriškumą“ - tai knyga apie vidinį sabotažą. Apie tai, kodėl mes tai darome, kada darome ir kaip atsisakyti šito visam laikui.

Prieštaraujantys vienas kitam, bet vienu metu aktyviai veikiantys poreikiai formuoja mūsų elgesį, vadinamą vidiniu sabotažu. Dėl jo mes taip stipriai sau trukdome, kai bandome keistis, ir dėl jo iš mūsų pastangų galiausiai nieko nebelieka. Visgi kai savo žalinguose įpročiuose pradedame įžvelgti esmę, kai ugdome emocinį intelektą ir geriau suprantame savo smegenis ir kūnus, kai išlaisviname praeitį, nusėdusią iki ląstelių lygmens, ir kai išmokstame atverti savo didžiausią potencialą, tada galime pasitraukti ir atlaisvinti kelią į ateitį.

Jau daugybę metų kalno metafora yra naudojama milžiniškiems iššūkiams apibūdinti – ypač tiems, kurių, rodos, neįmanoma įveikti. Norint tuos kalnus perkopti, pirmiausia reikia atlikti išsamų vidinį darbą – suvokti traumas, ugdytis atsparumą ir pasiruošti tam reikalingas priemones.

Galiausiai – juk ne kalną mums reikia įveikti, o pačius save.


  • Autorius: Brianna Wiest
  • Leidėjas: BigBookTalk
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099626918

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-04

Labai naudinga knyga darbui su savimi ir savo veiksmų suvokimui. Bei labai gera dovana artimui arba draugui.

Parašykite atsiliepimą apie „Tas kalnas esi tu“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Brianna Wiest pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tas kalnas esi tu“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tas kalnas esi tu“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tas kalnas esi tu“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tas kalnas esi tu“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brianna Wiest tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Tas kalnas esi tu“ perkama kartu